Na sjezdu Zemanovců se stala velká tragédie, něco naprosto šíleného
Autor: RP | Publikováno: 24.03.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Na sjezdu Strany práv občanů - Zemanovci v pražském TOP Hotelu se v sobotu 23.března odehrála obrovská tragédie, něco naprosto šíleného... Tedy alespoň jednu událost v takovém světla vylíčila mnohá média.

Na sjezdu Strany práv občanů - Zemanovci v pražském TOP Hotelu se v sobotu 23.března odehrála obrovská tragédie, něco naprosto šíleného... Tedy alespoň jednu událost v takovém světla vylíčila mnohá média.

Zdroje původní zprávy a především titulku k tomu není německá MF Dnes či jiný bulvární plátek vydávající se za seriózní noviny. Ne, původcem toho je Česká tisková kancelář, ČTK.

Na sjezdu bylo totiž voleno i nové vedení strany a delegáti na post prvního místopředsedy zvolili dosavadního místopředsedu Martina Nejedlého, schopného a pracovitého člověka, který se plně osvědčil během předvolební kampaně Miloše Zemana.

Vedle toho je to i úspěšný podnikatel a šéfem českého Lukoilu. A jaký byl titulek ČTK, který následně tupě přeoslila i další média? "Prvním místopředsedou SPOZ se stal šéf Lukoilu v ČR" a další podobné mutace. No a co?

Celá formulace má evidentně nakydat další mediální špínu na úspěšné Zemanovce, jejichž preference stále rostou. Má snad Nejedlého úspěšný profesní život špinit jeho budoucí výkon postu 1. místopředsedy?

Idiotská média, která se slovy prezidenta republiky zaměřují za vymývaní mozků, mediální masáž a manipulaci veřejného mínění, se opět snaží navodit absurdní a iracionální strach z čehokoliv, co se byť jen kousíčkem dotýká Ruska. A pokud ne, proč tedy nenapsala povolání i u dalších zvolených místopředsedů?

Část lidí je sice značně médii zhypnotizována, ale čím víc se bude tlačit na pilu, tím dříve většina prohlédne.

KAM DÁL:

Bývalá reportérka promluvila: Falšování zpravodajství, propaganda a varování před nastupující diktaturou

Ostudná mediální manipulace během Arabského jara

Volíme Miloše a nejsme jako oni! Nikoho kádrovat a z práce vyhazovat nebudeme

Lživý a propagandistický Habermannův mlýn dělá ze všech Čechů nelítostné bestie a přepisuje historii. Tady jsou fakta

SPOZ