Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště Václava Havla
Autor: Editor | Publikováno: 28.12.2011 | Rubrika: Akce
Ilustrace
1.Nesouhlasím s přejmenováním Ruzyňského letiště na letiště Václava Havla, a to nejméně do té doby, než se skutečně objektivně posoudí role Václava Havla jako občana před rokem 1989, a poté jako prezidenta Československé a později České republiky po roce 1989. 2.Požaduji, aby tuto historickou analýzu mohli nezávisle vypracovat historici, kteří se touto problematikou zabývají a měli na ní dostatečně dlouhý historický odstup. 3.Požaduji, aby případná historická analýza byla zveřejněna a zpřístupněna co nejširší veřejnosti. 4.Požaduji v případě trvajícího společenského požadavku na přejmenování Ruzyňského letiště všeobecné referendum, popřípadě jiný plebiscit (např. prostřednictvím internetu a pod.)

 

  1. Nesouhlasím s přejmenováním Ruzyňského letiště na letiště Václava Havla, a to nejméně do té doby, než se skutečně objektivně posoudí role Václava Havla jako občana před rokem 1989, a poté jako  prezidenta Československé a později České republiky po roce 1989.
  2. Požaduji, aby tuto historickou analýzu mohli nezávisle vypracovat  historici, kteří se touto problematikou zabývají a měli na ní dostatečně dlouhý historický odstup.
  3. Požaduji, aby případná historická analýza byla zveřejněna a zpřístupněna co nejširší veřejnosti.
  4. Požaduji v případě trvajícího společenského požadavku na přejmenování  Ruzyňského letiště všeobecné referendum, popřípadě jiný plebiscit (např. prostřednictvím internetu a pod.)

 

Petici možno podepsat zde:

http://www.petice24.com/proti_prejmenovani_letiste_ruzyne_na_letiste_v_havla