Tito dva velcí muži zachránili nás všechny před zkázou totální světové války. Děkujme jim i za naše děti!
Autor: Redakce | Publikováno: 18.09.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace
Proč je řeč o zkáze totální světové války? Za prvé: Moskva jasně vzkázala, že hodlá dodržet své spojenecké závazky vůči Sýrii a v případě jejího napadení ze strany USA (což by znamenalo i porušení Charty OSN, tedy mezinárodního práva). Za další: Objevili se informace, že Američané na Sýrii zaútočili, ale díky rychlému zásahu Ruské federace byly první rakety zničeny a následně byla celá situace díky ruské velkorysosti k Američanům zametena pod koberec a oficiálně zdůvodněna jako americko-izraelské vojenské cvičení.

Ano, zachránili mír na zemi. Kdyby nedošlo k jasnému, rychlému a promyšlenému zásahu diplomacie a nejspíš i armády, v těchto dnech již mohl v plné ničivé síle hořet konflikt globálních rozměrů.

Dva státníci, prezident a ministr zahraničních věcí Ruské federace Vladimir Vladimirovič Putin a Sergej Viktorovič Lavrov, včasnými zásahy zastavili agresora v podobě světového rozvraceče Spojených států amerických a zaslouží si za to poděkování nás všech.

Proč je řeč o zkáze totální světové války? Za prvé: Moskva jasně vzkázala, že hodlá dodržet své spojenecké závazky vůči Sýrii a v případě jejího napadení ze strany USA (což by znamenalo i porušení Charty OSN, tedy mezinárodního práva). Za další: Objevili se informace, že Američané na Sýrii zaútočili, ale díky rychlému zásahu Ruské federace byly první rakety zničeny a následně byla celá situace díky ruské velkorysosti k Američanům zametena pod koberec a oficiálně zdůvodněna jako americko-izraelské vojenské cvičení (více ZDE).

Kdyby nebyly USA usměrněny a zatlačeny do kouta v samém počátku, mohlo dojít k nejhoršímu. Nejprve válce USA – Rusko a ta by se následně velmi pravděpodobně rozrostla do zbytku světa. Že se to nestalo, je zásluha pouze dvou zmíněných mužů a jejich země. Děkujme jim nejen za sebe, ale i za naše děti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vladimir Putin zachránil svět před globální katastrofou. Měl by dostat Nobelovu cenu míru!

Tahle nelidská zrůdnost Americe nevadí? Odporné použití chemických zbraní, zabité a poleptané děti. Proč Obama netroubil do války?!

Pět důvodů, proč potřebuje Amerika válčit. Aneb lháři, vrazi a šílenci mezi Jugoslávií a Sýrií zase ohrožují svět

Víme, jak probíhalo vyšetřování chemického útoku v Sýrii a kdo blokoval práci expertů OSN. Následující text vše vysvětluje