Ať už celá TOP 09 táhne do hajzlu! Taková ubohost a sprostá lež se jen tak nevidí
Autor: Ladislav Havlíček | Publikováno: 06.09.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace
Taková ubohost, trapnost, sprostota, nabubřelost a lež se jen tak nevidí! Co ti zoufalci z TOP 09 udělají v rámci své předvolební kampaně příště?! Budou chtít prezidenta Zemana zlikvidovat a zdůvodňovat to obranou demokracie a záchranou země před diktátorem? Táhněte už do hajzlu! A pořiďte svému maskotovi v čele invalidní vozíček, protože jak poslední dobou vypadá, zdá se, že ho bude brzy potřebovat.

„Pardubičtí politici se v posledních letech při každém výdaji zaklínají nutností šetřit a prázdnou pokladnou. Dlouho odkládali snížení daně z nemovitosti, sportovcům sebrali většinu výnosů z hazardu a zpřísnili placení za parkování. Teď však našli sto tisíc korun na návštěvu prezidenta,“ píše iDnes.cz

Zdánlivě obyčejný začátek článku o tom, že pardubická radnice vyčlenila finance na brzkou návštěvu prezidenta republiky. Proč ale tak manipulační úvod ve smyslu, že se bolestně šetří, kde může a teď si do toho přijede hlava státu a „ukrojí“ si kus těžko udržovaného rozpočtu?

Manipulativní úvod článku internetové verze MFD není tím hlavním důvodem, proč vzniká tento článek. V textu na iDnes totiž pardubický radní za TOP 09 Jan Němec vysvětluje, že jde o částku nutnou na zajištění pódia, ozvučení a občerstvení na prezidentskou návštěvu.

A Němec (za TOP 09) druhým dechem dodává: „Je to podle mne nehorázný precedens, kdy radnice platí kampaň Strany práv občanů - Zemanovci. Zástupci TOP 09 byli samozřejmě při hlasování proti“.

Taková ubohost, trapnost, sprostota, nabubřelost a lež se jen tak nevidí! Co ti zoufalci z TOP 09 udělají v rámci své předvolební kampaně příště?! Budou chtít prezidenta Zemana zlikvidovat a zdůvodňovat to obranou demokracie a záchranou země před diktátorem? Táhněte už do hajzlu! A pořiďte svému maskotovi v čele invalidní vozíček, protože jak poslední dobou vypadá, zdá se, že ho bude brzy potřebovat.

KAM DÁL:

Předvolební praktiky Kalouska s knížetem odhaleny: Za místa na kandidátkách TOP 09 se platí desetitisíce

Tleskáme Janu Kohoutovi! Stanovisko ministerstva zahraničí k chystané agresi na Sýrii je jasné a zásadové

Vypráskat to knížecí plémě bičem do Rakous! Za tohle by mu dřív usekli hlavu

Kalousek proti lidu, demokracii i ústavním právníkům