Putin: Nařizuji vám jednat maximálně tvrdě. Veškeré cíle podléhají okamžitému zničení
Autor: odjinud | Publikováno: 12.12.2015 | Rubrika: Novinky
Ilustrace
Ruský prezident Vladimír Putin prohlásil, že veškeré síly, které ohrožují ruské vojáky v Sýrii, musí být zničeny. Informuje o tom agentura RIA Novosti. "Nařizuji vám jednat maximálně tvrdě. Veškeré cíle, které ohrožují ruskou skupinu nebo naši pozemní infrastrukturu, podléhají okamžitému zničení," řekl prezident na rozšířeném kolegiu ministerstva obrany 11. prosince.

zdroj
 

Ruský prezident Vladimír Putin prohlásil, že veškeré síly, které ohrožují ruské vojáky v Sýrii, musí být zničeny. Informuje o tom agentura RIA Novosti.

"Nařizuji vám jednat maximálně tvrdě. Veškeré cíle, které ohrožují ruskou skupinu nebo naši pozemní infrastrukturu, podléhají okamžitému zničení," řekl prezident na rozšířeném kolegiu ministerstva obrany 11. prosince.

"Chci varovat ty, kteří se pokusí znovu uspořádat jakoukoliv provokaci proti našim vojákům. Přijali jsme další opatření k zajištění bezpečnosti ruských vojáků a letecké základny. Je posílena dalšími články letectva a prostředky protivzdušné obrany," zdůraznil prezident a dodal, že všechny akce úderného letectva jsou prováděny s krytím stíhacích letounů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr, Vladimíra Grulichová