reklama
Stojíme za svým prezidentem Milošem Zemanem!

Expert po show na Hradě: Miloši Zemanovi šlo málem o život. Udělal z některých srábky. Bitvu s novináři vyhraje

 

Sudetský žoldák v Lidových novinách svými zmatenými a demagogickými bláboly přepisuje historii a hájí nacistické zločince, kteří rozpoutali peklo největší války

Zobrazit celý článek

Publi(na)cista Barák se rozhořčeně rozčiluje, že Češi musí už konečně přijmout fakt, že šlo o bezpráví a křivdy na vinných i nevinných a že všechny dosavadní omluvy našich politiků, včetně té Nečasovy v bavorském parlamentu, jsou nedostatečné. Dále přímo v článku autor vybízí ke zrušení poválečných předpisů o beztrestnosti. Jinými slovy přímo hájí stanovisko sudetoněmeckého landsmanšaftu (SDL) v Rakousku a Německu. Přímo napadá náš právní řád, jehož jsou tyto předpisy součástí, jak uznal mimo jiné ústavní soud v roce 1995. Jak to, že někdo může takto otevřeně napadat český stát a jeho právní fundamenty, a to ještě bez jakýchkoliv následků?

Autor: Jiří Krutina | Publikováno: 23.11.2013 | Zamyšlení | 4607 čtenářů

České mládeži a pseudoumělcům podporujícím Kárla. Naprostá iracionalita, nekritičnost a fanatismus

Zobrazit celý článek

Mládeži se bude opakovat, že „vlastenectví“ je přežitek – jakýsi český šovinismus, apod. A že kdo si takto vůbec dovolí smýšlet, je symbolem minulosti, starých pořádků, neschopnosti reflektovat současnou dobu, jako protievropské, apod. ve skutečnosti je tomu přesně opačně. Pouze místo státotvorných národních idejí mediálně masírovaná mládež přijímá umělé jim předhozené symboly – totemy – ideje a s nimi spojená vodidla takto vytvořených loutek těmi, které tak nekriticky obdivují. Sklon k fanouškovství, který je mládeže typický, ať už v podobě nejrůznějších hudebních kapel, sportovců, VIP osobností, nelze uplatňovat v této volbě.

Autor: Jiří Krutina | Publikováno: 29.1.2013 | Zamyšlení | 25545 čtenářů

2 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan