reklama
Stojíme za svým prezidentem Milošem Zemanem!

Expert po show na Hradě: Miloši Zemanovi šlo málem o život. Udělal z některých srábky. Bitvu s novináři vyhraje

 

Do Schwarzenberga se tvrdě opřel jeho někdejší podporovatel: Pošlapal jste národní zájmy, jste nevolitelný!

Zobrazit celý článek

Místo, aby Schwarzenberg pomohl, prý flagrantně pošlapal národní a státní zájmy, když na Peškovo varování dlouhodobě reaguje s nezájmem a lhostejností. Tím si ale Schwarzenberg svého někdejšího spolupracovníka a podporovatele dofinitivně poštval proti sobě.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 14.10.2013 | Politika | 2690 čtenářů

Pravice, levice i komunisté se v prezidentské volbě spojili a důrazně odmítli cizácké zájmy. Češi vytvořili pronárodní koalici

Zobrazit celý článek

Zpráva o tom, že široká pronárodní koalice, kam se vejdou jak zástupci konzervativní pravice, tak národně smýšlející socialisté ba i komunisté, je nejlepší zprávou z těchto voleb. Po podobném semknutí všech státotvorných stran a hnutí a spolků, kterým na národu záleží, jsem už volal v několika textech - nyní jsme mohli něco podobného poprvé vidět ve skutečnosti. Spojené národní síly porazily cizácké zájmy. Český národ odrazil úder protagonistů Nového světového řádu. Na chvíli jsme se semkli a každý, jak uměl, bojoval proti tomu, co - z různých důvodů - považoval za nebezpečí.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 6.2.2013 | Zamyšlení | 5335 čtenářů

Nová první dáma? Neumím česky a můj otec obdivoval Hitlera

Zobrazit celý článek

"Můj otec byl nacista," říká ale Therese Schwarzenbergová otevřeně. Nejde tedy o žádnou zlou pomluvu, která se v posledních hodinách šíří na internetu. Je to informace, kterou Schwarzenberg raději veřejně přiznal spřátelené a zaplacené novinářce z jím vlastněného rakouského týdeníku, než aby se objevila někdy později v jiné podobě. Je tedy otázka, jaká je skutečná a celá pravda.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 17.1.2013 | Politika | 5545 čtenářů

Schwarzenberg s Nečasem se vykašlali na největší český svátek. Tohle jsou naši politici?

Zobrazit celý článek

Jsem rád, že jste přišli, protože vím, kolik významných ústavních činitelů řeklo, že nevidí moc důvodů pro to, aby přišli slavit 28. říjen sem na Pražský hrad. Tak nás to trochu zamrzelo, ale vy jste přišli a toho si samozřejmě nesmírně vážíme. Jsem rád, že rozumíte významu tohoto svátku a že na něj nezapomínáte.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 2.11.2012 | Politika | 3777 čtenářů

T. G. Masaryk si liboval si v boření toho, co bylo národu drahé. Stejně jako Havel přisluhoval cizím zájmům

Zobrazit celý článek

Víme ale přitom, že Masaryk dovedl být ješitný, pokud šlo o uznání jeho zásluh a o udržení svého vlivu v novodobé republice a až neskutečně drsný v metodách, kterými toho dosahoval. Není pravda, že nejhorším Masarykovým odsudkem toho, s kým nesouhlasil, byla slova o tom, že dotyčný je "nepěkný člověk". Masaryk se často vůči svým ideovým oponentům vymezoval velice ostře, napadal je, vysoce příkře soudil a hodnotil, ba urážel - když nemohl pro svůj úřad veřejně, pak alespoň anonymními či šifrovanými články.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 22.9.2012 | Zamyšlení | 3980 čtenářů

Zahraniční agent Aspen Institute, líheň havlovských mozků, otevřel v Praze. Rusku můžeme jen závidět

Zobrazit celý článek

Rusku, kterému se podařilo všechny tyto z USA řízené neziskovky na svém území donutit novým zákonem k používání přídomku “zahraniční agent” vždy, když se v médiích prezentují, můžeme jen tiše závidět. O tom, že by podobný zákon prošel v českém parlamentu, si můžeme nechat jen zdát. Přitom bychom ho tak zoufale potřebovali. U nás působícím “zahraničním agentům” naopak naivně a důvěřivě tleskáme na té nejvyšší úrovni a to, že zde máme další spolek se subverzivní agendou, považujeme nevím proč za nějakou výhru, ač jde o přesný opak.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 15.8.2012 | Akce | 9386 čtenářů

Globální vládnutí selhává, souhlasí Farage s Klausem

Zobrazit celý článek

"Myslím, že zcela určitě existují lidé, kteří tvrdí, že jednotná světová měna znamená, že nejsou problémy s výměnou peněz, nejsou žádná transakční rizika či náklady. Logikou tohoto argumentu je, že když to děláte v Evropě (euro), můžete to dělat na celém světě," řekl Farage v odpovědi na dotaz, zda souhlasí s Klausovou kritikou globálního vládnutí.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 30.6.2012 | Politika | 3824 čtenářů

Není to tak špatné, pane prezidente. Václav Klaus přednášel o hrozbě globální vlády

Zobrazit celý článek

Konečně, zmiňoval-li Václav Klaus ve svém projevu, že byl Václav Havel propagátorem konceptu světovlády, pak to možná byla nová informace pro jeho americké publikum, ale pro většinu obyvatel České republiky je to notoricky známá věc - pro velkou část z nich pak věc hodná opovržení. Odvážím se říci, že většina těch, kteří takzvanou "pravdolásku" nemusejí nebo vyloženě nesnášejí, si je také dobře vědoma právě této globalizační agendy, kterou s sebou tato pátá kolona nesla a nese a rozhořčeně ji jako takovou odmítá. Tím chci naznačit, že drtivá většina odpůrců politiky Václava Havla (a že jich v naší zemi je) rozumí těmto souvislostem a vnímá nebezpečí vznikající totality.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 28.6.2012 | Zamyšlení | 4461 čtenářů

Česká republika je pro USA vazalským státem. Arogantní americký velvyslanec Eisen to potvrzuje

Zobrazit celý článek

o přeci nedělá žádný normální diplomat. Jen arogantní diplomat ze země, která nás - slovy Zbigniewa Brzezinského - považuje za svého vazala. Taková je totiž celá americká diplomacie - tvrdý byznys, vměšování se a ultraliberální aktivismus. O dobré vztahy nikdy nešlo. Jen o prachy a plíživou demontáž našeho národního sebevědomí, abychom příště byli ještě povolnější...

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 19.6.2012 | Zamyšlení | 4055 čtenářů

Antisemitismus pravdolásky?

Zobrazit celý článek

Günter Grass napsal pravdu o Izraeli a je hned za antisemitu. Ale ne všude. U nás je tak trochu ticho po pěšině. Asi proto, že se kamarádil s Václavem Havlem.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 23.4.2012 | Zamyšlení | 2555 čtenářů

Faleš a prázdnota tibetských fanglí. Absence idejí v české politice a Dalajlámovy kejkle

Zobrazit celý článek

S podivným happeningem se roztrhl pytel hlavně za Topolánkovy éry, kdy měly tibetské symboly podporu v nejvyšších patrech české politiky - pět a půl zelených tehdy vyvěšovalo vlajky z okna Poslanecké sněmovny, Kateřina Jacques se do ní demonstrativně zahalovala, tehdejší premiér Mirek Topolánek jel na olympiádu do Pekingu s tibetskou plackou a chlubil se tím v médiích a svého času primátora-horolezce Pavla Béma zase za podporu Dalajlámy nepustili přes hranice, takže si na Mont Everest musel vyšlápnout z té delší strany.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 11.3.2012 | Zamyšlení | 5365 čtenářů

Hříchy Karla Schwarzenberga aneb jak kníže korumpoval při restitucích

Zobrazit celý článek

Pojďme se tedy podívat na to, kdo nám tu už šestým rokem řídí diplomacii a kdo ovlivňuje politiku už od roku 1989, kdy si ho sem přivedl bývalý prezident Václav Havel. Uvidíme totiž, že ono přirovnání s "pedofilem v dívčí škole" sedí především a hlavně na Schwarzenberga samotného, který ve své ministerské sesli slouží zájmům svým a zájmům Bilderbergu a dalších prapodivných nadnárodních finančních elit.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 20.2.2012 | Zamyšlení | 10556 čtenářů

Foldyna: Lidé jako Schwarzenberg ve vládě být nemají. Hájí cizí zájmy

Zobrazit celý článek

Já považuji pana ministra Schwarzenberga za špatného ministra. Člověk, který říká a chápe, že někdo je zločinec, ale že prý vychází z reality, když si často musí podat ruku s někým, koho on takto vidí – já si nemyslím, že by Tomáš G. Masaryk nebo Jan Masaryk si podával ruku se zločinci, jako si podával ruku Schwarzenberg s Hashimem Thacim nebo s dalšími kosovskými představiteli, o kterých se přímo či nepřímo ví, že se podíleli na zločinech a jejich organizace vznikaly v rozporu s právem – jenom proto, že to je realita a že to je přání silných spojenců ve Spojených státech nebo v Německu.

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 2.1.2012 | Rozhovor | 2818 čtenářů

13 článků (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejetonCílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho územíNěkteří nacházeli v postavě Babiše rozumnější alternativu k Schwarzenbergovi, Kalouskovi. Bohužel, Babišův postoj k americké přítomnosti na našem území tuto iluzi boříŽijeme v době, v níž se vyplňují všechny hororové sny. Sociální důsledky bezuhlíkové energetiky v kombinaci s přistěhovaleckou politikou EU povedou k tomu, že náš dům bude hořet

euPortal.cz

Neziskoví fízlové a udavači v akci: Prodavačka vyhozená z práce. Víš, soudruhu, koho zaměstnáváš? Zákaz Ortelu na Řipské pouti. Horší než za Husáka. Máme možnost volbyKřesťanům usekli hlavy, ale se Západem to ani nehne

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončena Ti, kteří v této volbě prohráli, spustili spolu s Milionem chvilek na dr. Křečka a na výsledek této volby neskutečně agresivní útok

Eurabia.cz

Americký výzkum potvrdil údajnou fake news: Terorismus do Evropy přichází s uprchlíky ...Nová kniha: Povaha a zločiny zakladateľa islamu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Je to tu! Milion chvilek v politice, zaznělo. Česko jásá i nadává nad oznámením„Dvě mega? Pche. Čtyři? Néé! Šest? Furt málo. Vosum.“ Tolik milionů dostal Člověk v tísni i od Pirátů na festival, který ukázal, jak muž vylíže rty silikonové panně
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan