Mediální a pravdoláskařské hyeny opět křičí. Vladimír Remek jako velvyslanec v Moskvě je nejlepší možná volba

Autor: Radim Panenka | Publikováno: 4.4.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Zásahem do obměny na postu mimořádného a zplnomocněného velvyslance České republiky v Ruské federaci prezident Miloš Zeman opět prokázal, že mu záleží na prosazování našich národních zájmů a rozvíjení dobrých vztahů s naším důležitým partnerem. Proto na tento post v Moskvě navrhl současného nestranického europoslance a slavného (a také jediného) českého kosmonauta Vladimíra Remka.

Muchlování s dalajlamou a eurounijní kotlík

Různé mediální a pravdoláskařské spolky a hyeny opět zatroubily to útoku. Tato volba se jim pochopitelně nelíbí. Jejich představa je totiž taková, aby v Moskvě seděl nějaký „jejich“ člověk. Někdo, kdo Rusko, Rusy a všechno ruské nenávidí a bude to tam náležitě s opovržením dávat najevo. Skutečnost je ovšem taková, že ten hysterický křik je správný. Je pro nás ukazatelem, že prezident Zeman vybral správně.

Dalo by se to používat skoro jako vzor. Cokoli se havlistům nelíbí je pro vlastenecky orientované občany jasným ukazatelem, že jde krok správným směrem. Nebo se pletu? ONI se chtějí muchlovat s dalajlamou, který kdyby Tibetu skutečně vládl, bude se chovat jako despotický diktátor, pro kterého jsou obyčejní lidé lůza. ONI lezou do všech myslitelných otvorů sudetským Němcům a jejich organizacím, přitom to jsou Henleinovi pohrobci, kteří se nikdy nezřekli majetkových nároků v naší zemi. ONI po vzoru svého zemřelého vůdce schvalují vražedné a zločinné bombardování Jugoslávie v roce 1999. ONI by naši zemi nejraději rozpustily v zapáchajícím eurounijním kotlíku a z českých zemí udělali jakýsi evropský region či německou spolkovou zemi. Ano, s čímkoli ONI nesouhlasí, je zpravidla pro Českou republiku správné a naopak.

Nesouhlas havlistů - nejlepší Remkova reference

Ale zpět k Vladimíru Remkovi. Existují snad nějaké racionální důvody, proč by se českým velvyslancem v Moskvě neměl stát? Remek už v Rusku působil v letech 2002 – 2004 jako vedoucí obchodně-ekonomického úseku a obchodní rada na naší ambasádě. Dvakrát byl jako nezávislý zvolen za člena Evropského parlamentu, kde je součástí delegace EU – Rusko. Je držitelem řady ocenění, mezi jinými dostal i medaili Za zásluhy od tehdejšího ruského prezidenta Dmitrije Medveděva. Ruské kruhy k němu chovají velký obdiv a úctu, má významnou autoritu i nepřeberné množství kontaktů.

V České republice pro ambasadorský post v Moskvě snad neexistuje nikdo povolanější. A konečně poslední, rozhodně nikoli nevýznamná, kvalifikace: zemští škůdci z médií a pražské kavárny s tím zásadně nesouhlasí. Lepší referenci by si Vladimír Remek přát nemohl.

http://forum.valka.cz/attachments/11345/remek.jpg

KAM DÁL:

Kampaň Západu proti volbě Putina je pokrytecká. Rusko je demokratičtější než EU

EU krachuje. Spasí nás Čína, Rusko a jižní Amerika

Rusko. Země, která se nedá dobýt. Narazil zde Napoleon i Hitler

Amerika dění ve světě vůbec neovlivňuje, Rusko je obrovská hrozba a všichni jsme svobodní… Kdo je tady paranoidní idiot?

Klíčová slova: Rusko  | Remek
2274 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníkuTahle směska okoukaných vykopávek a beznadějných eurohujerů chce, abyste je volili...

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zastřelí se Jiří Drahoš? Profesor a Zemanův soupeř šokoval jako nikdyTo mě trápí, lomil v ČT rukama předseda ODS Fiala. Jde o konflikt Babiše, Zemana a Petříčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan