Egypťan odporně zhanobil posvátný symbol sovětské a ruské zásluhy o záchranu světa

Autor: Jiří Jaroš Nickelli | Publikováno: 28.3.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Sociopat močil na věčný oheň ve Stalingradu

Nedejme hanobit posvátné symboly lidstva!

Neuvěřitelný případ? Nikoli! Egyptský student ve Stalingradu, právě v období slavného výročí největší bitvy lidstva proti netvorům v dějinách, zhanobil posvátný symbol statisíců padlých hrdinů, kteří zachránili nejen Sovětský svaz, ale celou civilizaci před hordami nacistických Hunů. Sice byl zajištěn, byl souzen řádným soudem. Dostal velmi mírný trest jeden a půl roku vězení. Následky jeho hrozného činu však tento trest daleko převyšují.

Zločinec tím dal nejen Rusům, ale i celé světové veřejnosti hned několik signálů. První signál byla naprostá ztráta sebekontroly jedince, exhibice proti posvátným symbolům nejen tehdejšího SSSR a nástupníka Ruské federace. Druhým signálem byla potupa vlastní země. Co si mají nejen Rusové, ale všichni civilizovaní lidé, myslet o takovém reprezentantu ze země, honosící se nejstarší civilizací světa?

Třetím signálem byla jakási výzva neonacistům a veškeré antislovanské sebrance - klidně zhanobíme jejich posvátné symboly, kašleme na ně! Tento akt nelze omlouvat jako "čin neznalého primitiva" - jde o vzdělance!

Při pohledu na tento skandál nelze nepřipomenout jistá nacistická podhoubí, která se v zemi pyramid zahnízdila již od II.světové války. Tam již tehdy byly síly nepřátelské Britům i ostatním civilizovaným zemím bojujícím proti nacismu. Ne náhodou kroky starých nacistů včetně válečného zločince Skorzenyho směřovaly po válce do Egypta. Je dostatečně známo, jak Skorzeny školil samotného Násira i Anvara Sadata. V Egyptě působila spousta spojek organizací nacistických Org a Odessa. Kdoví, jaké jedovaté kořeny toto vše zanechalo v mladších generacích ?

Nejen odbojáři a legionáři, ale všichni myslící a čestní lidé musí takovou hanebnost odsoudit jako výstražný příklad hnusného excesu proti posvátnému symbolu nesmrtelné sovětské a ruské zásluhy o záchranu světa.

Odbojáři by měli vyjádřit hluboké sympatie nejen ruskému lidu, ale i současné vládě pana presidenta Putina za ochranu odkazu Stalingradu nejen pro současnost, ale i pro budoucnost.

My všichni, kteří se skláníme před hrdinstvím a oběťmi Stalingradu, odsuzujeme bezpříkladné hanobení věčného ohně ve městě na Volze. Naše úcta a vděčnost naopak patří těm ruským a sovětským lidem, kteří zachránili lidstvo před fašistickým morem.

Webová stránka: www.ceskenarodnilisty.cz E-mail: vydavatel@seznam.cz

KAM DÁL:

Začátek konce zrůdných nacistů. Před 70 lety začala epická bitva u Stalingradu

Pryč s antirusismem z české politiky! Německá média diktují a politici na to skáčou, Putin přitom Rusko postavil na nohy

Češi nejsou národem zbabělců, zrádců a kolaborantů. Historik k atentátu na Heydricha

Klíčová slova: nacismus  | Egypt
3303 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Drsné urážky, co vám hnou žlučí. Klaus ml. terčem útoků pro svůj vzhledZeman si Babiše namazal na chleba! Šéf Pirátů Bartoš se svěřil s tím, co vyzvěděl u prezidenta
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan