"Další nesmysl Evropské unie, člověk pak musí pořád kouřit..." Víte, kdo tohle řekl?

Autor: Radim Panenka | Publikováno: 27.3.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Zemanovci si v sobotu na svém sjezdu v pražském TOP Hotelu zvolili nové vedení a stanovili jasnou prioritu, za rok proniknout do sněmovny a za další čtyři roky volby přímo vyhrát. Ač šlo o sjezd dosud neparlamentní strany, i díky návštěvě prezidenta Miloše Zemana bylo v TOP Hotelu poměrně živo.

Prezident Miloš Zeman mezi svými pobyl poměrně dlouho. Během návštěvy a samotného jednání sjezdu si pochopitelně vyhradil čas i kuřáckou pauzu. Ze sjezdové kuřárny se tak rázem stala nejstřeženější místnost v zemi, jejíž všechny vchody obstoupila prezidentská ochranná služba.

Zatímco si Zeman vychutnával několik vytoužených cigaret, začali se kolem něho hromadit staří známí i někteří delegáti sjezdu, aby mohli s hlavou státu prohodit pár slov a udělat společnou fotografii.

Podle informací ParlamentníchListů.cz si během těchto rozhovorů prezident republiky postěžoval na jeden z nedávných nápadů Evropské unie, konkrétně na takzvané samozhasínací cigarety, které jsou podle něho dalším výmyslem. Člověk tak prý musí pořád kouřit, aby mu cigareta nezhasla.

Zemanovci si zvolili celé nové vedení. Prvním místopředsedou je Martin Nejedlý, dalšími místopředsedy pak Vladimír Kruliš, Radek Augustin a Dita Portová. Předseda Zdeněk Štengl ParlamentnímListům.cz upřesnil priority, které bude v předsednickém křesle prosazovat.

www.parlamentnilisty.cz

Klíčová slova: EU  | Zeman
2235 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Víte, kde končí Vaše peníze? Čtěte děsivá fakta... Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházet

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Babiše zneužívají lidé kolem! V ANO povstal muž kvůli migraci a EUSenátor z továrny: Všichni tu chtějí dělat v kancelářích, rukama nikdo
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan