Nečas a Schwarzenberg by měli být ihned penzionováni pro blbost

Autor: Jaroslav Doubrava | Publikováno: 5.3.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Ministr zahraničí a předseda vlády by měli být ihned penzionováni pro blbost. Tento verdikt nepovažuji za vtip.

Neboť ochota nasadit české vojáky v Mali představuje dva důležité signály – 1. konečnou destrukci obranného charakteru Armády ČR a 2. definitivní přeměnu armády v žoldáckou firmu vlastněnou státem.

AKTUÁLNĚ ČTĚTE TAKÉ:

Ve Skopji se střetli Makedonci s Albánci. Zůstaly desítky zraněných

Česká armáda má již téměř zcela expediční charakter. Je schopna honit beduíny, pastevce s kalašnikovy v ruce v Asii, i pseudoislámské teroristické skupiny v Africe. Vlastní obranný charakter ve prospěch ČR již téměř ztratila. Výcvik a nákladné zbrojní vybavení je vedeno především tímto antipasteveckým směrem.!

Jako dobrovolný hasič jsem na vlastní kůži zažil jak schopné a potřebné jsou armádní jednotky z útvarů specializovaných na čelení přírodním katastrofám. Jenže ouha. Tato výborně fungující složka je ve skutečnosti zlikvidována. Vždyť z dvou záchranných samostatných praporů zůstaly 2, slovy dvě, záchranné roty. Panečku, to je síla na pomoc případně postiženým při rozsáhlém neštěstí.Je to primitivní rozhodnutí primitivů. Důsledek antipastevecké koncepce vlády.

Katastrofou je, že Nečasův sluha Schwarzenberg podporuje jako ministr zahraničí definitivní přeměnu naší armády na expediční sbor.

PSALI JSME:

Nečas nevidí realitu Afghánistánu. Plýtvání peněz i životů

Nečas se vykoupal v žumpě vylhaných dějin. Je jako mor, ať se přestěhuje do Bavor

Schwarzenberg s Nečasem se vykašlali na největší český svátek. Tohle jsou naši politici?

Pravdoláskař Roman Joch pokrytecky schvaluje vraždy nevinných dětí!

Jednání naší vlády je primitivní. Do Mali pošleme „instruktory“, podobně jako Američané poslali na začátku vietnamského konfliktu do Jižního Vietnamu 16 000 „instruktorů“. Pošleme je do Mali, státu, kde byla svržena demokraticky zvolená vláda. Byla svržena  vojenským pučem a pučisté sami jsou dnes rozloženi, v zemi vládne spíše chaos. Schwarzenberg s Nečasem tehdy chtějí poslat naše vojáky na podporu pučistů, kteří v zemi nejsou schopni zajistit legitimní vládu.

V Mali nebojuje ani EU ani NATO. Jde o zájmovou politickou a ekonomickou oblast Francie. Do bojové činnosti v této oblasti budou mít zájem investovat kromě Francie jenom spoluinvestoři a lokajové, tedy i ČR? Pokud Schwarzenberg kázal, že když ČR nevyšle vojáky do Mali, stane se nedůvěryhodným, právě vyslání našich „instruktorů“ bude signál naší nevěrohodnosti, protože se stáváme jen nečitelnými sluhy, kteří kdykoliv komukoliv poslouží ve stylu „Pepku vyskoč“. Možná, že někomu mé vyjadřování bude připadat příliš tvrdé. Bude mu tak připadat i po té, kdy položím otázku kolik desítek, či set milionů bude tato legrace našich chrabrých hochů stát? Kolik milionů, vlastně miliard stály letouny k přepravě vojáků kamsi, mají li tito chránit svou zem? A to v době, kdy většina občanů „naší“ země se propadá do čím dál větší chudoby?

Odvolávat se na islámské fundamentalistické nebezpečí je již zprofanovaný slogan. Je účelovým na straně nás – křižáků, i na straně islámských politických elit. Z islámských fundamentalistů se stávají, podobně jako z našich jednotek, ochotní žoldáci, jít kamkoliv. Vždyť demokracii i džihád je třeba přece šířit po celém světě a s ohněm v srdci.                                                                        

Jaroslav Doubrava, senátor PČR

Klíčová slova: Schwarzenberg  | vlastenectví  | Afrika  | národní stát  | národní zájem  | Nečas
2478 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak je to s klimatickými změnami aneb stručný průvodce historií bludů o globálním oteplování a skutečnými příčinami změn klimatu na ZemiVatikán má kancelář pro řízený zánik. Místo kostela raději mešitu nebo noclehárnu?

ePortal.cz

Nemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně ŠojdrováPalestinský kult smrti

Eurabia.cz

Greta se chystá do Ameriky, ale nechce tam kvůli ochraně klimatu letět letadlem. Přejde tam po moři jako JežíšDříve obdivovali SSSR, dnes plivou na Rusko a oslavuji socialistickou EU při výročí sovětské agrese z 1968

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnosti

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvéBabiš zfackoval Mináře, ČSSD a ČT. Ten Šmarda, jak mluví... A Maláčová? Ukažte ty prachy! Lidi na mě plivali, tak jsem letos nešel
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan