Moderní Amerika je největší světový lhář a rozvraceč v dějinách lidstva

Autor: RP | Publikováno: 4.3.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Výrok nového ministra zahraničí USA Johna Kerryho na adresu Sýrie a syrského konfliktu svědčí o pokročilé degeneraci. Kerry totiž Ameriku v souvislosti se spoluprací se syrskou "opozicí" (rozuměj teroristy) označil za největšího humanitárního podporovatele.

Ať už v posledních desetiletích Spojené státy z Bílého domu řídí prezident demokratický nebo republikánský, kontinuálně praktikuje stejnou rozpínavou a rozvracečskou politiku vůči suverénním zemím a s ním pochopitelně celá administrativa. Kamkoli USA vstoupí, tam všechno zničí, rozvrátí, vykradou nerostné bohatství a pokračují tím ve snaze učinit ze své země světového hegemona, který všechno řídí a kontroluje.

Prohlásit ale USA za největšího humanitárního podporovatele nabízí dvě možná vysvětlení. Buď už ti šílenci uvěřili vlastním lžím, které neustále opakují, anebo jen bez hnutí v tváři lžou celému světu.

Do kdy jim to ale ten svět bude ještě baštit? Vždyť příklad Sýrie jasně ukazuje americké špinavé praktiky, které si i protiřečí. Syrská takzvaná opozice je prošpikovaná teroristy z Al-Kájdy. V této zemi tedy Američané Al-Kájdu vehementně podporují a dobře to musí vědět, na druhou stranu však v jiných zemích údajně proti té samé Al-Kájdě bojují. Kdo je tedy největší světový lhář a rozvraceč v dějinách lidstva?

KAM DÁL:

Amnesty International je propaganda ministerstva zahraničí USA a největší překážka v ochraně lidských práv na zemi

Plán USA a Saúdské Arábie na zničení Sýrie

Časy, kdy NATO a USA mohly diktovat celému světu, už skončily. Vykašlete se na kolonialismus

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

Amerika dění ve světě vůbec neovlivňuje, Rusko je obrovská hrozba a všichni jsme svobodní… Kdo je tady paranoidní idiot?

Klíčová slova: USA  | Sýrie
10966 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Komentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!Europoslankyně Konečná řádila v ČT. Petříčka cupovala na kusy, až ji moderátorka musela brzdit
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan