Moderní Amerika je největší světový lhář a rozvraceč v dějinách lidstva

Autor: RP | Publikováno: 4.3.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Výrok nového ministra zahraničí USA Johna Kerryho na adresu Sýrie a syrského konfliktu svědčí o pokročilé degeneraci. Kerry totiž Ameriku v souvislosti se spoluprací se syrskou "opozicí" (rozuměj teroristy) označil za největšího humanitárního podporovatele.

Ať už v posledních desetiletích Spojené státy z Bílého domu řídí prezident demokratický nebo republikánský, kontinuálně praktikuje stejnou rozpínavou a rozvracečskou politiku vůči suverénním zemím a s ním pochopitelně celá administrativa. Kamkoli USA vstoupí, tam všechno zničí, rozvrátí, vykradou nerostné bohatství a pokračují tím ve snaze učinit ze své země světového hegemona, který všechno řídí a kontroluje.

Prohlásit ale USA za největšího humanitárního podporovatele nabízí dvě možná vysvětlení. Buď už ti šílenci uvěřili vlastním lžím, které neustále opakují, anebo jen bez hnutí v tváři lžou celému světu.

Do kdy jim to ale ten svět bude ještě baštit? Vždyť příklad Sýrie jasně ukazuje americké špinavé praktiky, které si i protiřečí. Syrská takzvaná opozice je prošpikovaná teroristy z Al-Kájdy. V této zemi tedy Američané Al-Kájdu vehementně podporují a dobře to musí vědět, na druhou stranu však v jiných zemích údajně proti té samé Al-Kájdě bojují. Kdo je tedy největší světový lhář a rozvraceč v dějinách lidstva?

KAM DÁL:

Amnesty International je propaganda ministerstva zahraničí USA a největší překážka v ochraně lidských práv na zemi

Plán USA a Saúdské Arábie na zničení Sýrie

Časy, kdy NATO a USA mohly diktovat celému světu, už skončily. Vykašlete se na kolonialismus

USA se opakovaně pokouší poštvat Ukrajinu proti Rusku

Amerika dění ve světě vůbec neovlivňuje, Rusko je obrovská hrozba a všichni jsme svobodní… Kdo je tady paranoidní idiot?

Klíčová slova: USA  | Sýrie
11138 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co dál? Babiš byl u Zemana, pak šel před kameru a...Drsné urážky, co vám hnou žlučí. Klaus ml. terčem útoků pro svůj vzhled
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan