Ten, co nenávidí vládu, se zase ozval: Hyeny, budu si vás pamatovat. Vládne koalice koryt a mafie

Autor: Radim Panenka | Publikováno: 24.2.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Ze Strakovy akademie nám prý vládne koalice koryt, mafiánství, korupce a úplatkářství. Tak drsně odsoudil Nečasovu koaliční vládu zakladatel největší facebookové protivládní stránky Milan Mráz. Jeho stránka má již přes 27 tisíc členů a sám Mráz při komentování politické situace nechodí daleko pro silně expresivní výrazy.

Značné vášně poslední dobou rozvířila debata kolem podpory fotovoltaických elektráren, když ministr životního prostředí Tomáš Chalupa z ODS prohlásil, že daňoví poplatníci za to celkem zaplatí možná až jeden bilion korun. Došlo proto i k silné kritice exministra Martina Bursíka, jehož Strana zelených tento typ obnovitelných zdrojů silně prosazovala.

Solární panely zabraly česká pole a krajinu

Podle Milana Mráze je problém především v tom, že bylo kvůli solárním elektrárnám zabráno mnoho úrodných polí. „Přiznám se, že nevím, kdo konkrétně za to nese odpovědnost, ale zavřít patří všichni viníci, ať jsou zleva, zprava, ze středu nebo z úřadů. Je to neuvěřitelný tunel a zlodějna,“ je přesvědčen.

„Ti co provozují fotovoltaiky na českých polích, to nejsou podnikatelé. Připravují nás občany o peníze a všichni jim přispíváme na jejich zisky. Navíc zabrali ta nejlepší česká pole a zničili českou krajinu. Ať si podnikají, ale ne na zemědělské půdě a ne za dotace. Ať si vyrobenou energii prodávají na burze, tak jako každý jiný klasický výrobce elektřiny,“ vzkazuje naštvaný Mráz v komentáři pro ParlamentníListy.cz.

Že je fotovoltaika ekologická?

Ten zpochybňuje i to, že má fotovoltaika vůbec něco společného s takzvanými obnovitelnými zdroji či ekologií. „Co to je proboha za ‚obnovitelný zdroj‘? Kolik energie, chemie a dalších komponentů bylo spotřebováno na výrobu těch panelů a kolik bude spotřebováno na jejich likvidaci? Spočítal to někdo? Tohle je obnovitelný zdroj? To ať se jdou ekologové bodnout! Je třeba najít viníky a zabavit všem majetky a neoprávněně vyplacené peníze vrátit zpět občanům!“ říká drsně.

 

Z neutěšeného ekonomického i politického stavu země pak Mráz jednoznačně viní vládní kabinet Petra Nečase. „Země není v recesi, země je v ekonomickém, morálním a politickém rozkladu, který způsobila tato odporná Nečasova zlovláda s ‚odborníkem‘ Kalouskem. Je to pro lidi odstrašující případ, když nám vládne pravice a žene nás ‚do Řecka‘, před kterým strašila před volbami a vyzývala nevolit levici,“ uvádí správce největší protivládní stránky na Facebooku.

Koalice koryt, korupce a mafie…

„Ovšem zapomněli dodat, že to obrovské zadlužení Řecka způsobila právě pravice. Doufám, že se lidi dostatečně ponaučili a budou volit osvědčenou levici, tj. ČSSD nebo KSČM. Já osobně dám hlas komunistům. Jistě se zase před volbami vyrojí spoustu nových ‚VV‘ např. Babišovo ANO2011, ale doufám, že se lidi už ponaučili a nebudou tato sdružení volit. Ona nám vlastně ani pravice nevládne, vládne nám koalice koryt, mafiánství, korupce a úplatkářství! Nečasova zlovláda je to nejhorší, co mohlo naši zemi potkat,“ účtuje s vládou.

Nečasova vláda schytala tvrdou kritiku i za jmenování některých politiků do dozorčích rad různých státních firem, které bylo kritizováno jako přidělování trafik pro „kamarády“.

„Je to jednoznačná korupce a nehoráznost, je to horší než za komunistů. Modrý soudruh Aljoša Vondra je ‚odborník‘ na slovo vzatý. Tenhle megapapaláš že je chartista? Pěkná sebranka. A nejde jen o Vondru, jde i o Fuksu, Šnajdra. A dnes se zase rozdávaly funkce pro lidi Trampolíny Píky, takový pan Kotrba je určitě odborník přes pivo, proto bude v dozorčí radě Budvaru platný. Je mi z toho na blití. Jak už jsem uvedl, vládne nám koalice koryt, mafiánství, korupce a úplatkářství. Z toho, co se s naší zemí událo od roku 1989 a co jsem za těch téměř dvacet čtyři let zažil, mohu říct jediné: Modro-fialoví pánové, děkuji, stačilo, ale už fakt nechci, já jdu volit komunisty,“ prozradil.

Zeman snad bude zatápět vládě

A právě kvůli svému odporu k vládě se Mráz těší, až na Pražský hrad nastoupí Miloš Zeman. „Už se těším, až začne úřadovat a ‚zatápět‘ této vládě,“ uvádí. Krátce se pak ještě vrací k roli „kulturní fronty“ během prezidentské kampaně. „Co se týká těch hyen z kulturní fronty, co podporovaly spícího knížete, budu si jejich fanatismus pamatovat a u mě mají utrum a vězte, boží mlýny melou sice pomalu, ale spravedlivě,“ doplňuje Milan Mráz.

www.parlamentnilisty.cz

KAM DÁL:

Nečas se chová jako pos*aná ubulená děvka, kterou mlátili, a ještě se omlouvá. Na vlastizradu dřív byla šibenice

Takto se vyhazují vaše peníze: EU otevřeně financuje rozvracení východních a afrických zemí

Velké lži Václava Havla, zaostalost českých médií i rozkradený majetek národa. Ruský analytik bez obav promlouvá

Lidé odsoudili umělce za útoky na Zemana a řekli: Budeme si vás pamatovat

VIDEO: Nejdrsnější výsměch fanatickým voličům Schwarzenberga

Klíčová slova: Schwarzenberg  | Nečas
3357 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Věděl příliš mnoho: Plukovník Komárek ukazuje, kdo a jak odposlouchával Babiše a zadal Čapí hnízdoPodvodník Altner, podojil nás. Drsná slova z ČSSD, jde i o Zemana
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan