Nečas se chová jako pos*aná ubulená děvka, kterou mlátili, a ještě se omlouvá. Na vlastizradu dřív byla šibenice

Autor: Ladislav Havlíček | Publikováno: 22.2.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

 

Fotka: NEČASOVA OMLUVA NĚMCŮM ZA "UTRPENÍ" KTERÉ JIM ZPŮSOBILI TI "ZLOČINNÍ" ČEŠI JE NAPROSTO BEZPRECEDENTNÍ! PREZIDENT BY JEJ MĚL OKAMŽITĚ ODVOLAT!

 

„Litujeme, že poválečným vyháněním, jakož i nuceným vysídlením sudetských Němců z tehdejšího Československa, vyvlastňováním a odnímáním občanství bylo způsobeno mnoho utrpení a křivd nevinným lidem, a to i s ohledem na kolektivní charakter přisuzování viny.“

Také jste si původně mysleli, že to jsou slova Karla Schwarzenberga, o němž je jeho odpor k českému národu a germanofilie známa? Kdepak. Tohle z pusy k překvapení snad celého národa vypustil český premiér Petr Nečas. Od toho okamžiku ho můžeme nazývat pouze PROTIčeským premiérem.

Na Nečasově kroku je naprosto elementárně nepochopitelných hned několik věcí a stejně tak několik věcí je nutné opět zopakovat:

1. Jaký je důvod, že premiér suverénního státu navštěvuje jeden z německých krajů? Kdyby tam jel nějaký z našich hejtmanů, prosím. Jezdí snad Nečas na návštěvy jednotlivých švýcarských kantonů nebo italských regionů? Ne. Když toužil po německém publiku, měl jako hlava české vlády jet do Berlína za hlavou německé vlády.

2. Proč sakra nějaké omluvy? Tohle téma bylo probráno ze všech stran víc než milionkrát. Pořád je to evidentně málo. Každý vlastenec to zopakuje klidně stomilionkrát, když je to potřeba. Československý národ byl po válce v pozici oběti, která nepředstavitelným způsobem trpěla pod bestiální nacistickou totalitní vládou. A jak je historicky dokázáno, sudetští Němci v Protektorátu patřili mezi ty největší svině, které Čechy likvidovaly s neskrývanou radostí. Šlo o logické řešení. Sudeťáci se po celou existenci První republiky snažili o její rozklad a zničení. Možná není ani nadsazené říci, že právě nenávistné vystupování a požadavky sudetských Němců rozpoutaly druhou světovou válku.

3. ČSR za odsun byla oceněna Mezinárodním červeným křížem.

4. Odsun byl proveden na základě Postupimské dohody, v rámci domluvy vítězných mocností.

5. Odsun byl jediným možný a spravedlivým řešením, který pomohl ke zmírnění ran českého národa a bez nadsázky zajistil mírové soužití s Němci.

Tolik k nejzákladnějším skutečnostem. Petr Nečas tímto krokem zcela pozbyl jakéhokoliv morálního nároku na řízení České republiky. Pronesl slova, která nelze kvalifikovat jinak než vlastizradu a cynický výsměch všem českým obětem nacistu i protinacistickým bojovníkům. Německo rozpoutalo válku a největší světové utrpení a očích Nečase je patrně v roli oběti. Demokratické Československo, které se k sudetským Němcům chovalo slušně, extrémně tolerantně a dočkalo se za to teroru, je asi v očích Nečase agresorem, který se choval nelidsky.

Takhle se nechová premiér, ale chová se tak jen připosraná děvka, kterou někdo zmlátil a ona se mu ještě omluví. V očích českého národa Nečas definitivně a s konečnou platností skončil.

A poznámku závěrem: Byly doby, za kterých byl čin vlastizrady odměňován šibenicí. To jen tak mimochodem.

ČTĚTE TAKÉ:

Miloš Zeman: Sudetští Němci byli Hitlerovou pátou kolonou

Sadističtí Češi vraždili Němce, vysílá podvratná ČT. Vojenský historik: Platí to Němci

Rozkol Čechů - největší současný sudetský zločin

Sieg Heil, Herr Uhl! Petr Uhl podkopává český národ víc, než samotní sudetští Němci

Zemský škůdce Schwarzenberg musí být z politiky v rámci národního míru a porozumění co nejdříve odstraněn

Klíčová slova: Německo  | Sudety  | Nečas
24733 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAfričtí uprchlíci zaútočili na české turisty v Itálii. Buďte na dovolené v Itálii opatrní

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Video: Kubánští věřící vyzývají k modlitbám za mír ve Venezuele proti americké intervenciMaďarsko přijalo uprchlíky z Amerikou ohrožované Venezuely

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Soukupovo porno. Análek „s prezidentem“. Pozor, hovoří radní ČT Fridrichová z ČT by za Protektorátu nosila jiný odznáček. A Moravec... Masakr Ladislava Jakla
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan