Nečas se chová jako pos*aná ubulená děvka, kterou mlátili, a ještě se omlouvá. Na vlastizradu dřív byla šibenice

Autor: Ladislav Havlíček | Publikováno: 22.2.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

 

Fotka: NEČASOVA OMLUVA NĚMCŮM ZA "UTRPENÍ" KTERÉ JIM ZPŮSOBILI TI "ZLOČINNÍ" ČEŠI JE NAPROSTO BEZPRECEDENTNÍ! PREZIDENT BY JEJ MĚL OKAMŽITĚ ODVOLAT!

 

„Litujeme, že poválečným vyháněním, jakož i nuceným vysídlením sudetských Němců z tehdejšího Československa, vyvlastňováním a odnímáním občanství bylo způsobeno mnoho utrpení a křivd nevinným lidem, a to i s ohledem na kolektivní charakter přisuzování viny.“

Také jste si původně mysleli, že to jsou slova Karla Schwarzenberga, o němž je jeho odpor k českému národu a germanofilie známa? Kdepak. Tohle z pusy k překvapení snad celého národa vypustil český premiér Petr Nečas. Od toho okamžiku ho můžeme nazývat pouze PROTIčeským premiérem.

Na Nečasově kroku je naprosto elementárně nepochopitelných hned několik věcí a stejně tak několik věcí je nutné opět zopakovat:

1. Jaký je důvod, že premiér suverénního státu navštěvuje jeden z německých krajů? Kdyby tam jel nějaký z našich hejtmanů, prosím. Jezdí snad Nečas na návštěvy jednotlivých švýcarských kantonů nebo italských regionů? Ne. Když toužil po německém publiku, měl jako hlava české vlády jet do Berlína za hlavou německé vlády.

2. Proč sakra nějaké omluvy? Tohle téma bylo probráno ze všech stran víc než milionkrát. Pořád je to evidentně málo. Každý vlastenec to zopakuje klidně stomilionkrát, když je to potřeba. Československý národ byl po válce v pozici oběti, která nepředstavitelným způsobem trpěla pod bestiální nacistickou totalitní vládou. A jak je historicky dokázáno, sudetští Němci v Protektorátu patřili mezi ty největší svině, které Čechy likvidovaly s neskrývanou radostí. Šlo o logické řešení. Sudeťáci se po celou existenci První republiky snažili o její rozklad a zničení. Možná není ani nadsazené říci, že právě nenávistné vystupování a požadavky sudetských Němců rozpoutaly druhou světovou válku.

3. ČSR za odsun byla oceněna Mezinárodním červeným křížem.

4. Odsun byl proveden na základě Postupimské dohody, v rámci domluvy vítězných mocností.

5. Odsun byl jediným možný a spravedlivým řešením, který pomohl ke zmírnění ran českého národa a bez nadsázky zajistil mírové soužití s Němci.

Tolik k nejzákladnějším skutečnostem. Petr Nečas tímto krokem zcela pozbyl jakéhokoliv morálního nároku na řízení České republiky. Pronesl slova, která nelze kvalifikovat jinak než vlastizradu a cynický výsměch všem českým obětem nacistu i protinacistickým bojovníkům. Německo rozpoutalo válku a největší světové utrpení a očích Nečase je patrně v roli oběti. Demokratické Československo, které se k sudetským Němcům chovalo slušně, extrémně tolerantně a dočkalo se za to teroru, je asi v očích Nečase agresorem, který se choval nelidsky.

Takhle se nechová premiér, ale chová se tak jen připosraná děvka, kterou někdo zmlátil a ona se mu ještě omluví. V očích českého národa Nečas definitivně a s konečnou platností skončil.

A poznámku závěrem: Byly doby, za kterých byl čin vlastizrady odměňován šibenicí. To jen tak mimochodem.

ČTĚTE TAKÉ:

Miloš Zeman: Sudetští Němci byli Hitlerovou pátou kolonou

Sadističtí Češi vraždili Němce, vysílá podvratná ČT. Vojenský historik: Platí to Němci

Rozkol Čechů - největší současný sudetský zločin

Sieg Heil, Herr Uhl! Petr Uhl podkopává český národ víc, než samotní sudetští Němci

Zemský škůdce Schwarzenberg musí být z politiky v rámci národního míru a porozumění co nejdříve odstraněn

Klíčová slova: Německo  | Sudety  | Nečas
24884 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Bude vám zle. Paříž se stala pos.ranou špinavou dírou. Vládne tam právo šáría, drogy a páchne jako Afrika. Podívejte se, než to video smažou

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBT

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářPředsudečná nenávist naplněna. Státní orgány by měly konat. Jaroslav Bašta ukazuje na redaktora Moláčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan