Lidé odsoudili umělce za útoky na Zemana a řekli: Budeme si vás pamatovat

Autor: odjinud | Publikováno: 15.2.2013 | Rubrika: Monitor
Ilustrace

První otázka směřuje k petici „Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete můj prezident,“ která se objevila bezprostředně po volbách. 58,5 % dotázaných prohlásilo tuto petici za skandální. 22,1 procenta ji považuje za správnou a zbytek nemá žádný názor.

Další dotaz směřoval na umělce, kteří před druhým kolem hlasitě podpořili Karla Schwarzenberga a po jeho skončení se velmi ostře vyhraňovali proti vítěznému Miloši Zemanovi. Jejich chování považuje 41,9 procenta za nepřípustné a nerespektující demokratické principy. Dalších 24,1 procenta jej ohodnotilo jako „spíše nepřípustné“, zatímco 14,2 procenta se klonilo k názoru, že takové jednání je spíše oprávněné a správné. A 9,2 procenta považuje chování umělecké fronty za jednoznačně správné. Zbylých deset procent nemělo na věc žádný názor.

Celý průzkum ZDE

Mezi dotazovanými zároveň 46,9 procenta připustilo, že zkušenost z přímé volby zásadně ovlivnila jejich vztah k těmto osobnostem kultury, a to negativně. Opačným směrem se posunulo mínění u pouhých 2,3 procent a 42,4 procenta setrvalo na svém současném mínění. Zbylých 8,4 procenta nevědělo.

Když byli lidé tázáni, jaký vztah by k výsledkům prezidentských voleb měl být podle nich zaujmut, odpovědělo 51,9 procenta, že výsledek by měl být v každém případě respektován, bez ohledu na postoj k vítězi. Dalších 40,8 procent si myslí, že výsledky je třeba respektovat, ovšem je možné vyjádřit případný negativní názor na vítěze. Pouhých 2,3 procenta vyjádřilo názor, že výsledky by se respektovat neměly a člověk by měl dělat vše proto, aby vítěz abdikoval. A 0,8 % by svůj postoj rozlišovalo podle toho, zda vítězem byl jejich kandidát.

Více zde: http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Lide-odsoudili-umelce-za-utoky-na-Zemana-a-rekli-Budeme-si-vas-pamatovat-262591

KAM DÁL:

VIDEO: Nejdrsnější výsměch fanatickým voličům Schwarzenberga

Jak to český Zeman natřel punkovému maskotovi z Kalouskovy TOP09

Takto Zeman ještě nemluvil: O chybách Havla, Romech, islámu, přebujelé EU, zelených fanaticích a budoucnosti Klause

Miloš Zeman v Partii na Primě jasně ukázal, že bude hájit národní zájmy

Čtěte, co nový prezident Miloš Zeman vzkázal mladým voličům knížete

Češi zvolili prezidentem odborníka a dobrého hospodáře, chválí Rusové. Zeman přispěje k rozumným vztahům

Klíčová slova: Schwarzenberg  | mediální manipulace  | Zeman  | prezidentské volby
8763 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan