Haagský soud vraždí nevinné a na svobodu propuští bestiální vrahy a teroristy. Zastavme konečně ty zrůdy v talárech!

Autor: Redakce | Publikováno: 9.2.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Někteří evropští politici se domnívají, že je třeba vytvořit jmenný seznam těch, kdo jsou přímo odpovědní za smrt bývalého prezidenta Srbska Slobodana Miloševiče. Existuje navíc informace, že pokusy vytvořit tento seznam existují už několik měsíců.

Je při tom očividné, že vedení většiny evropských zemí a velká část politického aparátu EU na to nemá žádný zájem. A Srbsko zjevně není ke konfliktu připojeno.

Představitel Haagského tribunálu Nerma Jelanič označila Miloševičovu smrt, a podle některých údajů ještě asi desítky Srbů, jež zemřely ve vězení, neštěstím. Viníci ale žádní nejsou, dodala.

Milošević prosil o lékařskou pomoc, soud na to kašlal

Miloševičův advokát přímo říká, že odpovědnost za smrt bývalého srbského prezidenta leží na Haagském soudu. Miloševič si ztěžoval na svůj zdravotní stav a prosil o pomoc, kterou mu ale neposkytli.  Miloševičův případ neměl jasný základ, a proto, v případě jeho smrti, by byl Západ spokojen s takovým vývojem událostí spokojen, uvádí americký ekonom Edward Herman.

„Domnívám se, že tento soud byl výsměchem a výlučně politickým nástrojem a Miloševičův případ byl k smíchu. Na západě se domnívali, že to je spravedlivý trest za válku v Jugoslávii. Systém propagandy zapracoval nad očekávání dobře  a Miloševič byl vyobrazen jako ztělesnění Ďábla, a proto jeho smrt byla přivítána“, říká Edward Herman.

Historie se opakuje. Bude další na řadě Šešelj?

Příznivci vyšetření činnosti haagského soudu říkají, že smysl sestavení jmenného seznamu těch, kteří nesou za smrt Miloševiče spočívá také v tom, aby nebyly další oběti. Jen stěží tato otázka najde podporu většiny členů Europarlamentu a bez jeho souhlasu se „Miloševičuv seznam“ neobjeví. Už ale jen samotný zájem o tuto otázku může podpořit boj s nezákonností.

Bohužel se však historie s Miloševičem opakuje. V tomto případě s Vojislavem Šešeljem. Předák Srbské radikální strany už strávil ve vězení devět let bez jakéhokoliv soudu. V současné době má problémy se srdcem. Avšak vyšetření lékaři, kterým věří je mu odpíráno, navzdory tomu, že zatím nebyl ani odsouzen.

Vyšlo na czech.ruvr.ru

Titulek a mezititulky redakce EUserver.cz (na fotoikoně k článku Dr. Vojislav Šešelj)

Pozn. RP.: Soudě podle nedávných osvobozujících rozsudků pro kosovsko-albánské vrahy je evidentní, že tribunál v Haagu byl vytvořen a funguje na základě politických zadání. Propuštěný terorista Ramush Haradinaj se k bestiálním vraždám přiznal ve své knize, kterou vydal před lety i v angličtině. Přesto ho soud uznal nevinným.

Oproti tomu Slobodan Milošević záhadně zemřel (mnozí otevřeně mluví o vraždě) tesně před tím, kdy měl zahájit zásadní část své obhajoby. Alarmující přístup má ICTY k Dr. Šešeljovi, který je držen v Haagu už deset let (vydal se tam sám!) a to bez jakéhokoli závěru soudu či odsouzení. Tento soud funguje jen proto, aby pomohl k před lety zahájené likvidaci Srbska a rozdělení moci na Balkáně. Bude soud zabíjet i další zadržované ještě před vydáním rozsudku?? Když už konečně ty zrůdy v talárech vydávající se za soudce někdo zastaví?

KAM DÁL:

Haag pustil na svobodu krvelačné albánské zvíře, teroristu a prokázaného vraha. Západní civilizace je mrtvá

Rusko hodlá tvrdě usilovat o zrušení haagského trestního tribunálu

Jak se stát válečným zločincem v Praze? Čtěte!

Klíčová slova: ICTY
4778 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Profesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativuStal se zázrak. Česká televize vyslyšela dlouholeté volání českých lidí...

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházetAndreji Babišovi, Janu Hamáčkovi a všem jejich kolegům z ANO a ČSSD snad nezáleží na osudu našeho krajana ve Francii?

ePortal.cz

Blbost, ale za prachy proč neV České republice řádí sňatkový podvodník, který se představuje jako Tomáš Pěstčínský. Policie je bezradná

Eurabia.cz

Dítě řeklo matce, že by ji neváhalo zavraždit kvůli poslušnosti k islámu a MohamedoviČernoch tvrdil, že ho zmlátili bělští stoupenci Trumpa. Teď se ukázalo, že lhal ve všem ...

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zařízení USA, které vás slyší... Marian Kechlibar o zákoutích kauzy Huawei. Padni komu padniSpisovatel odhaluje, jak žili Romové s ostatní společností, než vzniklo sídliště Chanov. Osobní zážitky
Aktuálně nejčtenější
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan