Volíme Miloše a nejsme jako oni! Nikoho kádrovat a z práce vyhazovat nebudeme

Autor: RP | Publikováno: 24.1.2013 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Prezidentská volební kampaň je v té nejvíc horské fázi, mnohé z vás to již přestává bavit a čelíme i naprosto bezprecedentním skutečnostem. Během předvolebního boje se především v pravém světle ukázala velká média. V posledních zhruba deseti dnech jsme byli svědky snad nejhorší mediální manipulace a propagandistické masáže v moderních dějinách našeho státu. Většina veřejnoprávních i soukromých médií, tvářících se jako objektivní, mnohdy otevřeně podporovala Karla Schwarzenberga a naopak na jeho soupeře se fanaticky snažila cokoliv vyhrabat. I když nebylo co a pokud ano, z komára byl stvořen velbloud.

V tom skutečném světle se nám nakonec ukázal i knížepán, ač se mu to dařilo dlouho skrývat. Tu přiznal, že by podepsal cokoliv z EU přijde, tu označil Benešovy dekrety za neplatné, tu označil prezidenta budovatele Edvarda Beneše za válečného zločince, tu prozradil, že by se coby prezident radil i s Kalouskem…

Na povrch ale vyplulo něco mnohem horšího a musel se z toho zvedat žaludek i silným povahám. Totiž jednání velké části knížecích skalních fanoušků, ne náhodou pocházejících z holistického tábora. Začalo to tím, že tvůrci seriálu Zdivočelá země vyrazili herce Martina Dejdara, protože si „dovolil“ veřejně říct, že volí Zemana. Ano, pan Stránský se nakonec omluvil, ale co z toho? Prokázal kádrovácké myšlení, i když si v minulosti vytrpěl své. O to je to strašlivější.

A nakonec přišlo ještě něco o stupeň horšího. „Členové mé rodiny hrají ve dvou divadlech v Praze. Vedení divadel (a prý nejenom těchto dvou) vyvíjí naprosto nedemokratický nátlak vzhledem k volbě prezidenta. Podmiňují setrvání v angažmá volbou Karla Schwarzenberga a také veřejným prohlášením, že dotyční herci stojí za Karlem,“ informovaly s odkazem na spolehlivě důvěryhodný zdroj Britské listy.

Podstatné v tom všem je ale to, že nikdo z tábora příznivců Miloše Zemana se ani náznakem nepokusil ničeho podobného. Nejen z jeho blízkého okolí, není mapován vůbec žádný takový podobný případ. To je skvělá zpráva ne jenom pro nás, Milošovy příznivce, ale i pro ty, kteří „volí Karla“. Proč?

Víte, až Miloš Zeman usedne na Pražském hradě do prezidentského křesla, my vás, Karlovy příznivce, nebudeme vyhazovat z práce, nebudeme vás kádrovat a když vás potkáme na ulici, slušně vás pozdravíme.

My totiž uznáváme svobodu názoru, demokracii a vážíme si toho. MY NEJSME JAKO ONI!

Takoví jsme a budeme my, kteří volíme Miloše!

 

http://www.zemannahrad.cz/images/content/news/1358847629_644824_530.jpg

 

NÁZOR UZNÁVANÉHO PROFESORA KOMÁRKA:

Proč se Miloš Zeman musí stát prezidentem. Jde o holou existenci českého národa

Klíčová slova: Schwarzenberg  | Zeman  | prezidentské volby
5192 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zeman se u Soukupa vysmál Petříčkovi: Bizarní. Má jet do Ameriky vyjednat návštěvu a než přistane, je sjednanáKomentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan