Další příklad kosovské demokracie a bezpečí: Vykradený a zdemolovaný dům srbských seniorů

Autor: Kosovoonline.cz | Publikováno: 9.1.2013 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Neznámí pachatelé zdemolovali srbský dům kosovských Srbů Srećka a Lazarky Simićových v srbské části Orachovce. Oznámili to z obecního úřadu v Orachovci.

Incident se stal předešlého dne v době, kdy staří byli u lékaře a na návštěvě dětí v centrálním Srbsku.

Po návratu domů Simićovi zavolali příslušníky kosovské policie. Ti provedli na místě šetření a sejmuli otisky prstů z některých předmětů.

Na stěnách obývacího pokoje nechali pachatelé bronzovým sprejem nápis „UÇK“ (Kosovská osvobozenecká armáda).

http://www.kosovoonline.cz/images/stories/clanky/aktualne_2012_leden/2012_12/orachovac_vykraden.jpg

Ve zprávě ze srbské obce v Orachovci se říká, že tento incident berou jako další pokus zastrašit zbylé Srby v Orachovci. Toto není první případ, kdy se stalo, že Srbové po svém návratu najdou svoje domy v podobném stavu.

Z domu byly ukradeny dva televizory, pračka, sušička, DVD přehravač, 20 litrů rakije, jídelní a kávový servis a další věci z domácnosti.

www.kosovoonline.cz

K TÉMATU:

Haag pustil na svobodu krvelačné albánské zvíře, teroristu a prokázaného vraha. Západní civilizace je mrtvá

Rusko hodlá tvrdě usilovat o zrušení haagského trestního tribunálu

Dokument Uloupené Kosovo. O vyhlazování Srbů na Kosovu

Dokud Srbsko neuzná Kosovo, nemůže do EU, řekl Ahtisaari. Zapomeňte, nejsme banánová republika! vzkazjí Srbové

Svědectví německého časopisu: Kosovo je v rukách organizovaného zločinu

Klíčová slova: Kosovo
2596 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan