Štětky z Pussy Riot jsou nominovány na ocenění amerického časopisu. Aneb chtěli byste mít matku, které si strká kuře do vagíny?

Autor: RP | Publikováno: 6.1.2013 | Rubrika: Názor
Ilustrace

Členky ruské skupiny Kundí orgie, které si odpykávají tresty za znesvěcení nejposvátnějšího místa ruské pravoslavné církve se octly na seznamu nominovaných "osobností" amerického časopisu Time na post Osobnost roku 2012. Zvrácené děvky (s prominutím, ale jinak to říci nelze) libující si v prasárnách na veřejnosti tak mohou být za své nemorální činy ještě oceněny!

No vidíte, jak je to snadné! Strčte si v supermarketu před očima dalších zákazníků mražené kuře do vagíny (či lahev kečupu do otvoru řitního - jste-li muž), souložte v muzeu či na ulici, znesvěcujte svatá místa a Západ vás bude obdivovat a uctívat. To je opravdu skvělý signál pro utváření morálky a žebříčku hodnot dospívajících generací. Neřku-li pro jejich vlastní děti.

Na druhou stranu… jak velkou vypovídací hodnotu může toto ocenění mít? Svého času tentýž časopis za osobnost roku vybral i Adolfa Hitlera. Tak jsou aspoň "dámy" v dobré společnosti.

K TÉMATU:

Pussy Riot v Rusku zavádí nové "tradice". Čtěte o orgiích a zvěrstvech jejích příznivců...

O pravé tváři Pussy Riot a pokrytectví jejich stoupenců

Vladimir Putin promluvil o Pussy Riot

Zvrhlé Pussy Riot rouhačsky ponížily základy ruské pravoslavné církve a její věřící

Pussy Riot: Žádný protest proti Putinovi, ale rouhání vůči Bohu. Další pokus znevážit křesťanství

Pussy Riot neboli Kundí orgie mají štěstí, že nevystoupily na Slovensku. Ruská justice selhala

Klíčová slova: Rusko  | USA  | Pussy Riot
6735 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o ŠmarduKateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan