Poděkování za vánoční sbírku pro děti z Kosova

Autor: Redakce | Publikováno: 28.12.2012 | Rubrika: Monitor
Ilustrace

Milí přátelé,

Rádi bychom vám touto cestou co nejsrdečněji poděkovali za otevřená srdce a nelhostejnost, kterou jste projevili po vyhlášení rychlé a bleskově naplánované předvánoční sbírky určené především pro děti z kosovské Gračanice a okolí, které se kvůli dlouhodobému teroru ze strany kosovských Albánců ocitli buď bez rodičů i domova, či základních a pro život nezbytných věcí.

Během týden trvající sbírky se nám povedlo vybrat desítky pytlů se zimním oblečením pro děti všech věkových kategorií i pro dospělé, sladkosti, čokolády, hračky a drobné dárečky i finanční hotovost převyšující 20 tisíc korun. Veškeré věci během sbírky vydané budou předány zástupcům srbské humanitární organizace Majka devet Jugovića, které na Kosovu působí. První dvě zásilky již byly dopraveny do Bělehradu (21. a 25.12.), odkud budou dále za doprovodu předem stanoveného člověka putovat na Kosovo. Zbývající věci budou do Bělehradu dopraveny během následujících dvou týdnů a tam předány stejným způsobem.

Podrobné dokumenty, výpisy, seznamy a fotografie mapující vypravení i předání pomoci zveřejníme v lednu na několika webových stránkách i facebookových skupinách.

UPŘÍMNĚ DĚKUJEME VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE DO SBÍRKY PŘISPĚLI!

 

Organizátoři sbírky:

Marina Perović, Radim Panenka, Václav Dvořák

 

Klíčová slova: Srbsko  | Kosovo
2892 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan