Rychlá vánoční sbírka pro srbské děti, kterým Albánci zavraždili rodiče

Autor: Redakce | Publikováno: 15.12.2012 | Rubrika: Akce
Ilustrace

Sbírka – rodiče dětí z Gračanice nemají na Ježíška!

15.12.2012 00:28

Právě jsme dostali zprávu od humanitární organizace „Majka devet Jugovića“ z Gračanice (Kosovo), že mnoho místních srbských rodin nemá na vánoční dárky pro své děti. Vyzýváme české občany, aby nám pomohli udělat rychlou finanční sbírku.


Vybrané prostředky ještě před pravoslavnými vánocemi doručíme humanitární organizaci „Majka devet Jugovića“ do Gračanice.

Peníze – i malé částky - můžete posílat na transparentní účet našeho sdružení č. 989 111 / 5500. Platbu prosím označte heslem Gračanica.

Že vaše peníze dorazily na účet našeho sdružení můžete zkontrolovat na adrese http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=989111.

 

Dárky (např. zachovalé čisté zimní dětské oblečení, hračky, čokoláda apod.) určené pro děti, žijící v srbském ghettu v Gračanici shromažďujeme v Praze do středečního večera a odesíláme ve čtvrtek ráno na Kosovo. Domluvit se na předání dárků můžete na tel. čísle 732 565 010. O předání dárků vás budeme v lednu 2013 informovat na našich stránkách.

 

Za pomoc gračanickým dětem děkuje občanské sdružení Přátelé Srbů na Kosovu

Mgr. Václav Dvořák - místopředseda

 

  Kluci bez rodičů v Gračanici.

  Sára a Marko. Albánci vykradli a zapálili jejich dům, ve kterém před tím zabili jejich rodiče. Děti nyní žijí různě po sousedech.

  Malý Danilo nemá ani potřebné oblečení. V roce 2004 Albánci zapálili dům jeho rodičů a tátu zabili. Od té doby bydlí s mamkou a dalšími třemi sourozenci v kontejnerovém ghettu.

3100 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je otřesné. Podívejte se, jak zmlátili chudáka imigranta...Policie vám může kdykoliv smazat celý web. Zákon prošel v naprosté tichosti

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Alrawi káže nenávist proti nevěřícím a teď se diví, že to jeho rodině nevěřící vracejí? Aneb co vám media neřekly ke kauze napadené muslimky v Brně ...OSN vyzvala k odpolitizování pomoci Venezuele - USA chtějí konflikt vyprovokovat

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Rusové by se měli omluvit Němcům za druhou světovou válku? Tak to mě šokovalo! Ruská podnikatelka a exnovinářka žijící v Česku otevřeně promluvilaPetříček se k nám snaží přitáhnout trojského koně přímo z Bruselu! Rázný exposlanec od Babiše spustil kanonádu. Neunikla ani Šojdrová s kauzou sirotci
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan