V Sýrii půjde do tuhého. Amerika a NATO chystají u hranic desítky tisíc vojáků

Autor: AC24.cz | Publikováno: 13.12.2012 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Již potřetí za posledních 10 let Spojené státy shromažďují vojáky u hranice země ze Středního východu.

Zatímco mainstream hlásí, že se Sýrie připravuje na nasazení bojového plynu sarin proti povstalcům, tak jsou Západ a jeho spojenci připraveni k námořnímu a pozemnímu útoku (ZDE a ZDE).

NATO schválilo nasazení raket Patriot v Turecku na hranicích se Sýrií, aby bylo ochráněno před potenciálním útokem. Můžeme tak být blízko další války nudou muset dostat humanitární pomoc do začátku příštího roku, kdy bude Sýrie v sevření zimy.

USS Eisenhower, americká letadlová loď, která má osm letek stíhacích bombardérů a 8 000 mužů, připlula 6. prosince k syrskému pobřeží, což naznačuje, že se USA připravují pro potenciální pozemní intervenci.

Zatímco Obamova administrativa neoznámila žádný druh Američany vedené vojenské intervence do válkou zmítané země, USA jsou nyní připraveny k zahájení takové intervence “během několika dnů …”

Pokud se USA rozhodnou zasáhnout vojensky v Sýrii, mají nyní k dispozici 10 000 bojovníků, 17 válečných lodí, 70 stíhacích bombardérů, 10 torpédoborců a fregat. Některé z plavidel jsou také vybaveny protiraketovým systémem Aegis, který dokáže sestřelit jakékoliv rakety, které Sýrie vlastní.

Válka se blíží

Stejná “rozvědka”, která přesvědčila Američany k invazi do Iráku, je použita i nyní k ospravedlnění intervence v Sýrii.

Stejná propaganda médií, která varovala Američany před nebezpečím zbraní hromadného ničení Saddáma Husajna nyní znovu bije na poplach.

Nezávislý a obvykle dobře informovaný server DEBKAfile, zabývající se vojenstvím a zpravodajskými službami, přinesl dosti zásadní zprávu. Zdroje blízké francouzskému ministerstvu obrany mu prý prozradily, že vojenský zásah proti syrskému režimu prezidenta Bašara Asada je na spadnutí. V nejbližší době můžou na Sýrii zaútočit spojená vojska USA, Francie, Británie, Turecka, Jordánska a dalších antiasadovských arabských národů. DEBKAfile uvádí v této souvislosti výpomoc speciálních jednotek Saúdské Arábie, Spojených arabských emirátů a Katar

Podle vojenských zdrojů se už francouzská letadlová loď Charles de Gaulle, která je nasazena ve Středomoří a přepravuje námořní jednotky, připojila k americké letadlové lodi USS Dwight D. Eisenhower a k nejméně pěti britským válečným lodím, které rovněž přepravují vojenské jednotky.

Zdroj: thedailysheeple.com, Překlad: freepub.cz (www.ac24.cz)

Klíčová slova: USA  | Sýrie  | NATO
9153 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana„Úplná kravina.“ Úspěšný podnikatel u Xavera rozsekl kauzu Čapí hnízdo i dotace
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan