Dr. Radovan Karadžič se dnes bude bránit před pseudosoudem v Haagu

Autor: odjinud | Publikováno: 16.10.2012 | Rubrika: Monitor
Ilustrace

Bývalý prezident bosenských Srbů Radovan Karadžič začíná svou obranu před soudem OSN v Haagu. Ten ho obvinil z válečných zločinů spáchaných v době bosenského konfliktu v první polovině devadesátých let.

Psychiatr, přírodní léčitel, příležitostný básník a hudebník Radovan Karadžič odmítá odpovědnost za zločiny bosenské války. 

Trvá na tom, že jako zvolený prezident a vrchní velitel ozbrojených sil bránil srbský národ před vyhnáním z Bosny a v tomto duchu se zřejmě ponese i jeho dnešní řeč před mezinárodním tribunálem.

Více zde: http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/1123852

Redakční úprava titulku

ČTĚTE K TÉMATU:

Dr. Radovan Karadžić požádal o zproštění viny. Je naděje, že soud ničící ty nejzávažnější důkazy, bude jednat spravedlivě?

Trestní tribunál v Haagu uznal vlastní chybu, žádost dr. Radovana Karadžiće ale odmítl

Obhajoba generála Ratka Mladiće a dr. Radovana Karadžiće

Profesor Doleček otevřeně promluvil o špinavé roli Schwarzenberga, trapném Havlovi a vylhaném srebrenickém "masakru"

 

http://www.rfi.fr/actuen/images/118/mladic_karadzic_serbie_genocide080721_432.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_sW65ilskOC8/SItCQjQsEjI/AAAAAAAAL6A/47tvcadItkI/s400/RadovanKaradzicPartizanBelgrade.jpg

Klíčová slova: Srbsko  | ICTY
4075 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan