NATO prý vojenskou intervenci do Sýrie (NE)plánuje

Autor: Hlas Ruska | Publikováno: 30.8.2012 | Rubrika: Monitor
Ilustrace

NATO v současné době neplánuje žádné formy vojenské intervence do vnitřního vojenského konfliktu v Sýrii, prohlásil dnes na setkání s novináři náměstek generálního tajemníka NATO Alexander Vershbow.

Vysvětlil, že NATO nevypracovává žádné plány „bezletové zóny“ ve vzdušném prostoru této země a ani žádná nárazníková pásma na jejím území.

zdroj: http://czech.ruvr.ru/2012_08_29/86618880/

 

O tom, jakou vypovídací hodnotu mají tvrzení vedení Severoatlantické aliance se můžete přesvědčit zde:

 ...a jistě vzpomínáte, jak to tehdy dopadlo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tvrdá americká kritika vměšování se do Sýrie. "Jsme pokryteční, když odsuzujeme Rusko!"

Vladimir Putin: Svět nemá právo zasahovat do suverénních záležitostí Sýrie

Mezinárodní právo podle Hillary Clintonové. Chce být válečným zločincem jako její manžel?

Syrskému velvyslanci nabídli 1 milion dolarů za zradu

Velký oddíl válečných lodí Velké Británie a Francie pluje k syrským břehům

Klíčová slova: Sýrie  | Srebrenica  | NATO
3793 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o ŠmarduKateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan