Souložení na veřejnosti není normální. Pussy Riot jsou běhny a morální lůza

Autor: Vladimír Kroupa | Publikováno: 19.8.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Ta hysterie okolo Pussy Riot je neskutečná. Lidumilové všech zemí se spojují do jednoho šiku, aby vmetli Rusku do tváře, co si o jeho justici myslí. Jako by si zapomněli zamést před vlastním prahem…

Napíšu to rovnou a natvrdo – členky skupiny Pussy Riot jsou u mě obyčejné běhny. Nevím jak jinak nazvat ženy, které za potlesku pár pomatených příznivců a pro přitažení pozornosti souloží na veřejných místech jako je například  muzeum. Jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…

Chtěly za každou cenu šokovat, jak jinak si vysvětlit, že si pro svůj „protest“ proti prezidentovi Putinovi vybraly církevní svatostánek. Asi si řekly, že když jim prošlo šoustání v muzeu, co by jim neprošlo blbnutí v kostele…?

Jenže se přepočítaly. Jsem přesvědčený, že kdyby si ke svému „vystoupení“ vybraly jakékoliv jiné místo, myslím třeba nějaké náměstí, hrozila by jim maximálně pokuta. Ruský člověk toho moc nemá. Ti z nich, kteří se snaží najít útěchu u Boha, museli být opravdu činem Pussy Riot šokovaní a pobouření. Co se týká Putina, tak ten už dávno pochopil, že není dobré mít pravoslavnou církev za nepřítele, ale že je naopak dobré mít ji jako spojence.

Holčiny si prostě naběhly. Zkuste se prosím zamyslet nad tím, co by se stalo, kdyby podobné vystoupení podnikl někdo v chrámu například v Salt Like City…

Už vidím to všeobjímající pochopení demokratického okolí, které by dívkám tleskalo…

Rusko je jaké je. V Rusku nikdy nebude takový stav ve společnosti, jaký známe ze západních zemí. Rus prostě nad sebou musí mít silnou ruku „velikého muže“, protože jinak už ani nedokáže fungovat. Tento fakt myslím historie jednoznačně prokázala. Rusko je prostě jedním z mála států, kde si ještě nemohou úchylové dělat co se jim zachce. Můžeme se bavit o tom, jestli je to dobře nebo špatně, ale nic na tom nezměníme. Otázka také zní, jestli je dobré to celkové uvolnění morálky, při kterém si mládežníci ve zbytku Evropy myslí, že můžou všechno, když žijí ve „svobodném“ světě.

Nevím, nikoho nechci přesvědčovat, můj osobní názor je ten, že jisté mantinely by měly být zachovány. Mezi takové moje „mantinely“ se nevejdou lidé, co se snaží jen pobouřit bez jakéhokoliv hlubšího motivu. Ženám z Pussy Riot jde jen o to dělat bordel a být tím „slavné“.

Pro mě za mně, ať za to klidně nějaký ten čas sedí. Nejde o žádné politické disidenty, jde o morální lůzu, co zneužívá politických slovíček k ospravedlnění svých pokleslých činů. Souložení na veřejnosti prostě není normální, a už vůbec nejde o žádný projev politického názoru.

To je prostě obyčejná prasárna.

Ti z našeho národa, kdo se zastávají Pussy Riot by si měli ujasnit co je horší – jestli zavřít někoho za to že je nenapravitelný ve svém přesvědčení, že pro něho žádné zákony jak psané, tak morální neplatí, nebo zda je horší, když u nás od soudu odcházejí lidé s trestem za přimalování pitomých tykadel nad ksicht politika, nebo to, že u nás odcházejí lidé od soudu s podmínkou za zabití člověka.

My s naší justicí můžeme držet jak se říká hubu a krok, sami máme máslo na hlavě, a tak bychom se neměli plést do právních záležitostí cizí svrchované země.

Zdroj: Blog Vladimíra Kroupy na idnes.cz

Klíčová slova: Rusko  | Putin  | Pussy Riot
11462 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan