To je překvapení: Mezi "vzbouřenci" v Sýrii jsou i albánští teroristé z Kosova

Autor: Kosovoonline.cz | Publikováno: 7.8.2012 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Damašek – Alepo – Mluvčí syrské armády 30.7.2012 oznámil, že po půlročním obsazení teroristy je osvobozena čtvrť Al Karabis v Homsu, stejně jako čtvrť Al Hamadania v Alepu. Osvobozování Alepa probíhá úspěšně, armáda jen během jednoho dne (30.7.) dodala do márnice těla 400 zabitých teroristů.

Řekl, že se jeho země dnes prakticky brání žoldnéřům a teroristům z celého světa. Při identifikaci těl likvidovaných teroristů padlých v boji o Alepo a Homsu bylo potvrzeno, že nalezená těla patří teroristům z Egypta, Jemenu, Lybie, Iráku, Somálska, Saudské Arábie, Čečenska a – z Kosova.

Ze Sýrie to oznamuje ruský reportér Murat Musin.

?Syrská armáda od teroristů a žoldnéřů úplně osvobodila oblast Al Karabis ve městě Homsu a čtvrť Al Hamadania ve městě Alepo. Vysoce postavený důstojník syrské armády  prohlásil, že jeho oddíly bojují interventům, teroristům z celého světa. Potvrdil také, že mezi nimi jsou i teroristé z Kosova. Osvobozování Alepa probíhá podle něj úspěšně.

www.kosovoonline.cz

Klíčová slova: Kosovo  | Sýrie  | terorismus
3590 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan