Moskva opět zakazuje pochod “hrdosti homosexuálů”. Rusové si myslí, že homosexuálové jsou úchylové

Autor: Redakce | Publikováno: 9.8.2012 | Rubrika: Monitor
Ilustrace

Moskevské úřady již po sedmé zakázaly pochod "hrdosti homosexuálů", navzdory rozsudku Evropského soudu pro lidská práva z roku 2010. Homosexuální aktivista Nikolaj Alexejev řekl, že se odvolají k soudu a že akci podniknou v každém případě. V minulých létech policie rázně zakročila a homosexuální aktivisty zatkla nebo rozptýlila. Stejně tak se stalo i letos.

Vedení Moskvy uvedlo, že navrhovaná trasa pochodu je v historickém centru Moskvy, které je oblíbeným místem návštěvníků a moskevských rodin s dětmi, kteří by mohli dát aktivně najevo své nesouhlasné postoje. Varovalo též před stíháním, dojde-li k veřejným nepovoleným demonstracím. Homosexuálům nepomohl ani slib, že budou vyloučeny obscénní projevy a obnažování.

Je známo, že takové pochody, konané na různých místech světa, se tím vyznačují, včetně simulovaných nebo skutečných skutků sodomie a výsměchu náboženství. Proti pochodům homosexuálů se vyjádřily všechny hlavní náboženské skupiny v Rusku (pravoslavný patriarcha Alexis II, hlavní rabín Berl Lazar, muslimský vůdce Talgat Tajuddin).

Letošní průzkum ukázal, že 86% z 1600 respondentů podporuje zákaz propagace homosexuálních vztahů . Podle průzkumu z roku 2010 jsou homosexuálové v Rusku považováni ze 74% za nemravné či nesplňující požadovanou normu a respondenti byli přesvědčeni, že homosexualita je "amorální duševní úchylka".

4.6.2012, lifesitenews.com

www.prolife.cz

 

Čtěte také:

Šokující statistika o homosexualitě: Gayové šíří infekce a polykají vlastní výkaly

Homosexuálové jsou devianti neboli úchylové

Homosexuální útok proti svobodě slova a myšlení

O teplouších a buzerantech. Kdo co komu kam strká, kdo co od koho chytil. Dnes to není moderní, ale jsem heterosexuál

Klíčová slova: Rusko  | vlastenectví  | pravoslaví
4921 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníkuTahle směska okoukaných vykopávek a beznadějných eurohujerů chce, abyste je volili...

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zastřelí se Jiří Drahoš? Profesor a Zemanův soupeř šokoval jako nikdyTo mě trápí, lomil v ČT rukama předseda ODS Fiala. Jde o konflikt Babiše, Zemana a Petříčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan