Západ vydírá Rusko a bere si pozorovatele OSN v Sýrii jako rukojmí

Autor: odjinud | Publikováno: 20.7.2012 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Západní vlády se pokoušejí vydírat Rusko, když hrozí, že pokud nepodpoří rezoluci Rady bezpečnosti OSN zahrnující sankce proti Sýrii, neobnoví mandát pozorovatelů OSN, který vyprší 20. července. Řekl to ve středu ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Podle Lavrova Rusko plně podporuje mírový plán Kofiho Annana, ale "některé západní země" změnily smysl dokumentu projednávaného na nedávné ženevské konferenci tak, že zahrnuje nátlak na odstranění prezidenta Asada. S tím ovšem Rusko souhlasit nebude, konstatoval Lavrov. "Buď byli naši západní partneři v Ženevě nepoctiví, nebo jsou prostě neschopní dosáhnout vzájemné dohody," řekl Lavrov. (Aktuální návrh rezoluce Rady bezpečnosti OSN zahrnující jednostranné ultimátum pro Asada a hrozbu sankcí zpracovala Británie - pozn. KD.)

"Obviňování Číny a Ruska z prodlužování syrského konfliktu, nemluvě o tom že "za to zaplatí", to jde zcela za hranici přípustného," zdůraznil Lavrov citující vyjádření Hillary Clintonové v Paříži ze 6. července.

Více zde: http://www.blisty.cz/art/64199.html

Klíčová slova: Rusko  | OSN  | Sýrie
1886 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Kateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan