Expert OSN: Evropská unie by měla zničit národní státy

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 6.7.2012 | Rubrika: Politika
Ilustrace

Podle představitele OSN pro otázku migrace, by EU měla likvidovat národní identitu svých členských států ve prospěch multikulturalismu, informovala o tom BBC.

Zvláštní emisar OSN pro migraci Peter Sutherland řekl, že budoucnost prosperity mnoha zemí EU závisí na tom, jestli se stanou multikulturní. Peter Sutherland patří k prominentním představitelům multikulturalismu v EU, působil ve vedoucích funkcí firem propojených s islámským světem, jako jsou Goldman Sachs International a ropného konsorcia BP. Podle jeho tvrzení je přistěhovalectví rozhodující dynamikou pro hospodářský růst některých evropských zemí.

Projev již vyvolal bouři nevole ve Velké Británii a ukázal na zásadní ideový střed mezi zastánci multikulturalismu a zastánci původních národních států v Evropě. Projev Peter Sutherland dokresluje plíživou snahu části politické scény, podnikatelů a aktivistů zlikvidovat národní cítění obyvatelstva Evropy ve prospěch chiméry multikulturní společnosti, což jen dále bude vyostřovat samotnou krizi projektu Evropské unie.

zdroj:http://www.shekel.cz/20378/expert-osn-evropa-musi-bojovat-proti-narodnim-statum

Klíčová slova: OSN  | národní stát  | národní zájem
4586 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Stav Katolické církve v Německu je katastrofální. Papež František varoval před tím, že se odtrhne od Říma. Došlo k otevřené revoltěPašeráci bez hranic opět sbírají u břehů Libye Afričany prchající před Asadem ze Sýrie. Nebo jak je to teď správně?

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Júlinka má potřebu se neustále umývat: znásilnil ji imigrant!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářVIDEO Proč nejedete jinam! Tihle neutíkají z války... Aktivisté vysadili na ostrově Lampedusa další imigranty. A místní se do nich tvrdě pustili
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan