Hlavní apel pro květnové volby v Srbsku. Má se snad hrdinný národ přidat ke svým hlavním nepřátelům, kteří ho 78 dní vraždili?

Autor: Rajko Doleček | Publikováno: 23.4.2012 | Rubrika: Akce
Ilustrace

Jako svou hlavní myšlenku a pravdu pro letošní volby, by veliká většina Srbů měla zcela jednoznačně vyjádřit, že DNEŠNÍ OFICIÁLNÍ EVROPSKÁ UNIE (EU), NATO A USA JSOU SKUTEČNÝMI NEPŘÁTELI SRBSKA. A všichni ti, kteří jsou v Srbsku dnes u moci a kteří je chválí a kteří jim otrocky slouží, a kteří jen tak mimochodem při tom zbohatli, ti všichni by teď měli navždy zmizet do propadliště dějin, ať je to kdokoli. Tato myšlenka není obyčejný výmysl nebo lež, to je realita pro Srbsko, pro Srby vůbec. Jí by se měli denně učit ve školách, číst ji v novinách a načmáranou na zdech, říkat ji jako první větu v rozhlase nebo v televizi. Copak ti, kteří je chválí a dávají je za vzor, si mohou přát, aby lid zapomněl na 78 dnů a nocí zabíjení a ničení během gangsterské agrese („humanitární války“) EU+NATO+USA v 1999 proti Srbsku (bomby tehdy zabíjely i o Velikonocích !), na základě výmyslů a lží, bez Rezoluce Rady bezpečnosti OSN?

Copak by se měla prodloužit vláda lidí, kteří mají slova chvály pro ty, kteří zrádně oloupili Kosovo a Metohiji, tedy část teritoria Srbska, staletími spojeného se vznikem srbského státu? A kteří se snaží koupit část medií, aby tvrdila, že je to většině národa jedno. Copak Srbsko tak kleslo, aby se jeho osud rozhodoval na různých velvyslanectvích a úplatky koupenými všelijakými nevládními organizacemi (kdo je všechno kupuje ?), aby ta koupená media dělala z poctivého a statečného srbského národa bandu hrdlořezů. Když Holanďané, Němci, Francouzi, Angličané, Američané, Kanaďané, atd. mluví o lidských právech, je dobré si vzpomenout, že zrovna oni a jejich letadla zabíjeli a ničili v Srbsku, na Kosovu a Metohiji. Co zbylo ze srbské armády, kdysi chlouby země?

Teď se rozhoduje o osudu celého národa, který přesně ví, kdo mu lže a kdo chválí jeho úhlavní nepřátele. Základními zájmy srbského lidu je rozvíjet existenci a bratrské vztahy Srbska a Republiky Srbské v Bosně a Hercegovině (BaH), obhajovat Daytonskou smlouvu (i když není bezchybná) proti centralizaci v BaH, rezoluci Rady bezpečnosti OSN 1244, ústavu Srbska. Kosovo musí i nadále zůstat základní součástí Srbska. Cestu Srbska by jistě neměla vytvářet nějaká velvyslankyně v Bělehradě. Srbsko se přece nemůže spoléhat na ty, kteří mu tolik uškodili před a po roce 1999 sankcemi, bombami a pomoci lží. Jeho cestou by měla být politická a vojenská neutralita, spolu s energickými požadavky přes mezinárodní organizace (OSN, BRICS ?), aby mu byly alespoň nahrazeny škody (těch řádově 40 až 50 miliard US dolarů), vyvolané agresí EU+NATO+USA. Pravděpodobně by tu mohlo pomoct Rusko, vždy více méně prosrbské, jako vlivný člen BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika). Proč se nesnažit najít alespoň morální podporu u různých „nezařazených zemí“, pokud dnes ještě existují?

 

Čtěte také:

Zrádce srbského národa a eurofil prezident Boris Tadić rezignoval. Srbové, pošlete ho v příštích volbách na politický hřbitov!

 

My jsme tady v Česku nebyli bombardování ve dne v noci po dobu 78 dnů, nebylo nám pobořeno přes 60 významných mostů, nebyl nám zničen veliký chemický, ropný i jiný průmysl, nebyly nám bombardovány naše teplárny a nemocnice, obytné čtvrti našich měst, a tak dále, nebyl proti nám použit ochuzený uran, nebylo zabito bombami přes 3 000 našich dospělých občanů a dětí a zmrzačeny tisíce dalších. Také u nás nebyla bombardováním vyvolána ekologická katastrofa – ale ani nám není vždy úplně nejlépe v té „veliké společnosti“ ve které jsme, tj. EU+NATO+USA, i když od EU něco i dostáváme, pokud posloucháme. Jen tak připomenu pár „drobností“: Česko bylo vždy velikým vývozcem cukru – dnes kupujeme cukr ze zahraničí. Některé naše moderní cukrovary koupili Francouzi a některé z nich doslova nechali zbořit – vyřešili tak otázku konkurence. Zatím co jsme do členství v EU vyváželi hodně vepřového, dnes ho dovážíme z Německa. Velmi se snížil náš stav skotu. Náš velmi rozvinutý mléčný průmysl (tč.výrazně zmenšený) zkupovaly různé mezinárodní společnosti. Naše slavná česká piva, kromě „Budvaru“, už nejsou česká, patří různým mezinárodním společnostem. Pro mnohé z našich domácích výrobků (různé lihoviny, uzeniny, sýry apod.) jsme museli bojovat s bruselskou byrokracií, abychom je mohli i dál vyrábět.

Naše armáda se zmenšila na žalostně nízký stav, snad kolem 30 000 „zaměstnanců“, včetně úředníků. Naši vojáci jsou skutečně skvěle vycvičeni, tč. „pracují“ jako NATO jednotky v Afghánistánu. Náš prezident Václav Klaus nemá EU příliš v lásce, euro pokládá za základní chybu – dosud máme svou českou korunu.

 

www.ceskenarodnilisty.cz

Klíčová slova: EU  | Rusko  | Srbsko  | Kosovo  | USA  | Slovanství  | NATO
2941 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Komentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!Europoslankyně Konečná řádila v ČT. Petříčka cupovala na kusy, až ji moderátorka musela brzdit
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan