Kosovští Albánci připravují ozbrojený útok proti Srbům

Autor: odjinud | Publikováno: 19.4.2012 | Rubrika: Novinky
Ilustrace

Albánci se ozbrojují a chystají „nabídku“ srbským institucím na severu Kosova, píše prištinský tisk, odvolávající se na zprávu albánské televizní stanice Top Channel. Jak bylo uvedeno, Albánci takto pochopili slova starosty jižní části Kosovské Mitrovice Avnie Kastratiho, který jim nařídil, aby podnikli „sebeobranu“. Masové ozbrojování následovalo po prohlášení Hairedina Kuqiho (čti Kuči), místopředsedy vlády Hashima Thaçiho (Hašima Tačiho), který oznámil novou akci kosovských speciálních policejních oddílů na severu kosovsko-metochijské provincie.

„Vše, co se děje, je řízeno albánskou mafií, která je postižena přerušením silnic, po kterých putují drogy. Mafiáni ztrácejí velké peníze a jejich zájmem je vyvolat konflikt, aby se situace ještě víc horšila a oni svou činnost mohli dělat bez překážek. Je známo, že albánská mafie ovládá na Kosovu všechno“, objasňuje zdroj Kuriru.

Ministr pro Kosovo a Metochii srbské vlády Goran Bogdanović řekl, že masové vyzbrojování Albánců je velmi nebezpečné.

„Nemělo by to být překvapením, zvláště po bojechtivých výrocích Hairedina Kuqiho. Mezinárodní společenství musí reagovat, protože to může vést k masivnímu násilí. Může se opakovat (pogrom) ze 17. března roku 2004“, uvedl Bogdanović.

Srbský ministr vnitra Ivica Dačić řekl Kuriru, že kosovským Albáncům vzkazuje, „aby si nehráli s ohněm“.

Červenou linií na Kosovu a Metochii je útok na Srby, řekl.

Jednotky ROSU jsou už v terénu

Speciální jednotky kosovsko-albánské policie ROSU, které včera přijely ze směru od Podujeva ve dvaceti vozidlech, jsou rozmístěny v jižní (albánské) části Kosovské Mitrovice. Tato informace, která nebyla oficiálně potvrzena, znepokojila Srby, kteří zvýšili ostražitost. Srbové jsou velmi znepokojeni tím, co se děje den po prohlášeních Hairedina Kuqiho, že se bude opakovat akce ROSU na severu Kosova.

Zdroj: http://www.kurir-info.rs/spremaju-pokolj-srba-na-kosovu-clanak-175796, překlad vd

www.kosovoonline.cz

Klíčová slova: Srbsko  | Kosovo
2873 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan