Zrádce srbského národa a eurofil prezident Boris Tadić rezignoval. Srbové, pošlete ho v příštích volbách na politický hřbitov!

Autor: Radim Panenka | Publikováno: 7.4.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Srbský prezident Boris Tadić se v úterý rozhodl odstoupit ze své funkce. Oficiálně prý proto, aby se ušetřily peníze daňových poplatníků a prezidentské volby se mohly konat už letos v květnu spolu s parlamentními a komunálními volbami. Opravdu za tím však stojí pouze Tadićova šetrnost ke státní pokladně? Připomeňme si, za co všechno mu Srbové vděčí.

Česká média Tadiće líčí jako velmi populárního politika, který má obrovské zásluhy v případě chystaného vstupu Srbska do EU. Pravdou je spíše to druhé. Prezident Tadić z Demokratické strany dlouhodobě umetal cestu srbskému státu cestu do unie a to přes odpor značné části Srbů, kteří jakékoliv námluvy se spolkem eurounijních likvidátorů národních států rázně odmítají.

Zrádce Tadić zatknul a vydal hrdinu Mladiće

Dalším z důvodů jeho předčasné abdikace, o níž se mluví i veřejně, je pomoc své domovské Demokratické straně, jejíž veřejná podpora delší dobu klesá. Tadić se totiž bojí vítězství svého oponenta Tomislava Nikoliće, jehož popularita naopak strmě roste vzhůru.

Tadićovo patolízalství Bruselu však dospělo svého vrcholu v květnu 2011, kdy dal zatknout hrdinného generála Ratka Mladiće (západními médii lživě nálepkovaného jako válečného zločince a řezníka ze Srebrenici). A to jen kvůli tomu, že bruselští vůdcové vzkázali, že Srbsko nezíská status kandidátské země EU do okamžiku, než Srbové zatknou a podvodnému soudu v Haagu odevzdají posledního „zločince“ z dob jugoslávské občansko-etnicko-náboženské války.

Srbské úřady samozřejmě musely dlouho vědět, kde se Mladić nachází. Po unijním ultimátu se jim ho však „náhodou“ povedlo vystopovat, zatknout a během pár dnů dopravit do Haagu.

 

O podvodech a lžích kolem generála Mladiće čtetě například zde:

Generál Ratko Mladić o kauze Srebrenica. Západní "demokraté" udělali ze Srbů zrůdy horší než Hitler

Obhajoba generála Ratka Mladiće a dr. Radovana Karadžiće

Generál Mladić - Dvacet let pravdoláskových lží

 

V okamžiku, kdy Tadić oznámil Mladićovo zatčení, masy Srbů začaly pořádat demonstrace, kde generála hájili a odmítali jeho vydání zločinnému tribunálu v Haagu. Boris Tadić však nehleděl na fakta, nehleděl na mínění svého národa a pokračoval dál ve své eurohujerství.

Na přání EU se bude lísat k Hashimu Thacimu. Co vy na to, hrdí Srbové?

Boris Tadić zradil srbský národ, když vedl svoji zemi do hroutící se nedemokratické EU. A zradil srbský národ stonásob víc, když vydal generála Ratka Mladiće na pospas lhářům, válečným štváčům a „soudcům“, kterým není cizí ničit důkazy, jež by svědčily ve prospěch Srbů. U válečného tribunálu v Haagu totiž jako důkaz proti vám, abyste byli odsouzeni, stačí, že jste srbské národnosti.

V neposlední době zradil srbský národ svým vlažným přístupem k pseudostátu Kosovo. Jeho vláda totiž samostatné Kosovo sice neuznává, ale pro jeho opětovné a spravedlivé navrácení do srbských rukou nedělá vůbec nic. Dokonce chce s kosovskou pseudovládou vést jakési usmiřovací rozhovory, také na přání Bruselu.

Boris Tadić opakovaně sráží nejodvážnější evropský národ na kolena. Srbové, vykopejte ho v květnových volbách z veřejného života, vztyčte prostředníček směrem k Bruselu a vraťte svému národu vše, co mu od věků patří.