Příslušníci kosovsko-albánské policie spoutali šestileté děcko a zbili starce. Čím se provinili? Byli to Srbové

Autor: odjinud | Publikováno: 29.2.2012 | Rubrika: Novinky
Ilustrace

Nemocnice v Gračanici oznámila, že příslušníci speciální kosovsko-albánské jednotky Rosu ráno v sobotu v 5 hodin ráno spoutali šestileté dítěte a zmlátili sedm Srbů, z nichž nejvážnější zranění má nejstarší z nich.

"Jako zvláště brutální považujeme spoutání na rukou a držení na zemi šestiletého dítěte, což je v dějinách moderní Evropy neuvěřitelná bestialita. Můžeme se jen domýšlet, co za psychické trauma si dítě odnese z tohoto nelidského a bezcitnéhozacházení ", stojí v prohlášení Kolegia Nemocice v Gračanici.

V prohlášení se dále uvádí, že stařec S.Ž. byl převeden na ambulanci v Gračanici, kde se mu dostalo lékařské péče.

"Kolegium lékařů polikliniky v Gračanici důrazně odsuzuje brutalitu akce policie kosovsko-albánské vlády a vyzývá všechny humánní lidi k zastavení týrání dětí, starších lidí a občanů jen proto, že jsou členy jiných etnických komunit", uvádí se v prohlášení.

Nemocnice uvedla, že speciální policejní kosovsko-albánské jednotka Rosu dnes ráno provedla brutální akci proti Srbům z Kosovského Pomoraví, ale nebylo uvedeno, zda tato ranní událost je spojena se zatčením šesti Srbů.

Zdroj blízký kosovsko-albánské policii řekl agentuře Beta, že zatčení jsou obviněni z toho, že v okolí Gnjilan vydávali srbské dokumenty.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/205671/ROSU-vezala-lisicama-6godisnje-dete-pretukla-starca

(překlad kosovoonline.cz)

Klíčová slova: Srbsko  | Kosovo
3299 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Komentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!Europoslankyně Konečná řádila v ČT. Petříčka cupovala na kusy, až ji moderátorka musela brzdit
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan