EU, NATO a USA zrealizovali Hitlerův plán. Polští vlastenci o obraně Kosova

Autor: odjinud | Publikováno: 31.1.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Vládnoucí moc USA, Evropské unie a NATO po zločinném rozbití Jugoslávie chtějí spáchat další zločin - odtrhnout Kosovo od Srbska.

Je zapotřebí vědět, že Kosovo je prastarou svatou srbskou zemí - kolébkou srbského národa, a zároveň bohatou surovinovou a průmyslovou pánví Srbska. Odtržení Kosova od Srbska by bylo stejným zločinem jako odtržení Krakova a Horního Slezska od Polska.

Kosovo odtrhovali od Srbska před několika stoletími turečtí útočníci, hromadně vraždící Srby a osídlující tuto zemi Turky a jejich albánskými spojenci. Kosovo od Srbska odtrhovalo ve druhé světové válce hitlerovské Německo, organizující za tím účelem své albánské spojence ve formacích SS. Ty vyvraždily bestiálním způsobem - dokonce i pro Němce odpudivým - půl milionu Srbů spolu s nemluvňaty a těhotnými ženami, osidlujíce Kosovo proněmeckými Albánci. Tímto způsobem masového vraždění se Albánci stali v Kosovu většinou, odsouvaje Srby do role pronásledované národní menšiny v jejich vlastní srbské zemi. Byl to začátek pro plánované usídlení Němců v Kosovu, které z Hitlerovy vůle mělo byt německou zemí a vojenskou základnou, zajištující německé panování na Balkáně.

Po vítězství v roce 1949 nad Německem a jeho albánskými a jinými spojenci nevyužila Jugoslávie práva na přesídlení ze srbského Kosova do Albánie Albánců posluhujících německému fašismu, práva ustanoveného vítěznými mocnostmi. Toto zhoubné rozhodnutí Jugoslávie dalo Západu, a zvláště USA a Německu, možnost vytvořit protisrbskou agenturu mezi Albánci v Kosovu.

Právě proněmecká a proamerická fašizující albánská agentura usnadnila vojenské zničení Jugoslávie a okupaci Kosova přes NATO. Následkem toho fašističtí albánští teroristi, podporovaní ze strany NATO, v letech 1999 a 2000 zabili více ne dva tisíce Srbů, zbořili padesát tisíc srbských domů, stovky srbských středisek kultury a vědy, jakož i 80 historických pravoslavných kostelů, vyhnali z Kosova 250.000 Srbů a 100.000 osob jiných národností. Na místech zabitých a vyhnaných Srbů v Kosovu se usídlovali Albánci z Albánie, pro které bylo vybudováno tisíce domů z nenávratných fondů Evropské unie.

Násilné zalidnění Kosova pouze Albánci má usnadnit jeho odtržení od Srbska a udělání zvláštního albánského státu čili druhou Albánii. Celá pravda je však jiná. Kosovo má byt státem úplné závislým na USA a tvořit jejich největší vojenskou základnu v Evropě, namířenou proti Srbsku a celému Slovanstvu, zabezpečující americké panství na Balkáně. Je to uskutečnění Hitlerova imperiálního plánu prostřednictvím USA, EU a NATO.

Plánování odtržení Kosova od Srbska vytváří ještě jednu velkou hrozbu. Má to být první změna hranic po poválečném stanovení hranic v Evropě. Kdyby se to podařilo, bude za tím následovat pokus o změnu západních hranic Čech a Polska, čili odtržení Sudet od Čech a Slezska a Pomoří od Polska.

Avšak historická spravedlnost a bezpečnost evropských národa vyžaduje zachování nynějších hranic. Tak jako Sudety byly a jsou české, a Slezsko a Pomoří byly a jsou polské, tak Kosovo bylo, je a musí být srbské.

Nedovolme odtrhnout Kosovo od Srbska. Projevme svým slovanským bratrům Srbům naši polskou, slovanskou podporu. Odsuzujme na každém kroku globalistický západní imperialismus. Obrana Srbska je obranou Polska a Čech, je obranou celého ohroženého přátelského Slovanstva.

Polské národní sdružení
Polský slovanský výbor
Předseda Boleslav Tejkowski
Varšava - Krakov, únor 2008

/Z polštiny přeložil Josef Poláček./

Klíčová slova: EU  | Srbsko  | Kosovo  | USA  | NATO  | Polsko
4741 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníkuTahle směska okoukaných vykopávek a beznadějných eurohujerů chce, abyste je volili...

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zastřelí se Jiří Drahoš? Profesor a Zemanův soupeř šokoval jako nikdyTo mě trápí, lomil v ČT rukama předseda ODS Fiala. Jde o konflikt Babiše, Zemana a Petříčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan