EU, NATO a USA zrealizovali Hitlerův plán. Polští vlastenci o obraně Kosova

Autor: odjinud | Publikováno: 31.1.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Vládnoucí moc USA, Evropské unie a NATO po zločinném rozbití Jugoslávie chtějí spáchat další zločin - odtrhnout Kosovo od Srbska.

Je zapotřebí vědět, že Kosovo je prastarou svatou srbskou zemí - kolébkou srbského národa, a zároveň bohatou surovinovou a průmyslovou pánví Srbska. Odtržení Kosova od Srbska by bylo stejným zločinem jako odtržení Krakova a Horního Slezska od Polska.

Kosovo odtrhovali od Srbska před několika stoletími turečtí útočníci, hromadně vraždící Srby a osídlující tuto zemi Turky a jejich albánskými spojenci. Kosovo od Srbska odtrhovalo ve druhé světové válce hitlerovské Německo, organizující za tím účelem své albánské spojence ve formacích SS. Ty vyvraždily bestiálním způsobem - dokonce i pro Němce odpudivým - půl milionu Srbů spolu s nemluvňaty a těhotnými ženami, osidlujíce Kosovo proněmeckými Albánci. Tímto způsobem masového vraždění se Albánci stali v Kosovu většinou, odsouvaje Srby do role pronásledované národní menšiny v jejich vlastní srbské zemi. Byl to začátek pro plánované usídlení Němců v Kosovu, které z Hitlerovy vůle mělo byt německou zemí a vojenskou základnou, zajištující německé panování na Balkáně.

Po vítězství v roce 1949 nad Německem a jeho albánskými a jinými spojenci nevyužila Jugoslávie práva na přesídlení ze srbského Kosova do Albánie Albánců posluhujících německému fašismu, práva ustanoveného vítěznými mocnostmi. Toto zhoubné rozhodnutí Jugoslávie dalo Západu, a zvláště USA a Německu, možnost vytvořit protisrbskou agenturu mezi Albánci v Kosovu.

Právě proněmecká a proamerická fašizující albánská agentura usnadnila vojenské zničení Jugoslávie a okupaci Kosova přes NATO. Následkem toho fašističtí albánští teroristi, podporovaní ze strany NATO, v letech 1999 a 2000 zabili více ne dva tisíce Srbů, zbořili padesát tisíc srbských domů, stovky srbských středisek kultury a vědy, jakož i 80 historických pravoslavných kostelů, vyhnali z Kosova 250.000 Srbů a 100.000 osob jiných národností. Na místech zabitých a vyhnaných Srbů v Kosovu se usídlovali Albánci z Albánie, pro které bylo vybudováno tisíce domů z nenávratných fondů Evropské unie.

Násilné zalidnění Kosova pouze Albánci má usnadnit jeho odtržení od Srbska a udělání zvláštního albánského státu čili druhou Albánii. Celá pravda je však jiná. Kosovo má byt státem úplné závislým na USA a tvořit jejich největší vojenskou základnu v Evropě, namířenou proti Srbsku a celému Slovanstvu, zabezpečující americké panství na Balkáně. Je to uskutečnění Hitlerova imperiálního plánu prostřednictvím USA, EU a NATO.

Plánování odtržení Kosova od Srbska vytváří ještě jednu velkou hrozbu. Má to být první změna hranic po poválečném stanovení hranic v Evropě. Kdyby se to podařilo, bude za tím následovat pokus o změnu západních hranic Čech a Polska, čili odtržení Sudet od Čech a Slezska a Pomoří od Polska.

Avšak historická spravedlnost a bezpečnost evropských národa vyžaduje zachování nynějších hranic. Tak jako Sudety byly a jsou české, a Slezsko a Pomoří byly a jsou polské, tak Kosovo bylo, je a musí být srbské.

Nedovolme odtrhnout Kosovo od Srbska. Projevme svým slovanským bratrům Srbům naši polskou, slovanskou podporu. Odsuzujme na každém kroku globalistický západní imperialismus. Obrana Srbska je obranou Polska a Čech, je obranou celého ohroženého přátelského Slovanstva.

Polské národní sdružení
Polský slovanský výbor
Předseda Boleslav Tejkowski
Varšava - Krakov, únor 2008

/Z polštiny přeložil Josef Poláček./

Klíčová slova: EU  | Srbsko  | Kosovo  | USA  | NATO  | Polsko
4859 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Manipulátoři manipulují: Prohlášení Víta Jedličky o vynutitelnosti zavedení eura v České republice čistě z vůle Bruselu je pravdivé. Odhalení webu Manipulátoři, že jde o dezinformaci, odhaluje spíš Manipulátory„Ve Švédsku hraje golf příliš mnoho švédských mužů“ – Sportovní konfederace žádá, aby se proti tomu zakročilo. Vadí sexismus i švédský původ

ePortal.cz

Čulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totalityV londýnské škole pro kovboje zakázali používání hovězího lasa. Aktivisté za práva hovězího lasa a aktivisté za práva devítiocasých koček se bouří

Eurabia.cz

Britská policie šikanuje lidi, kteří jsou obvinění z nenávisti. K obvinění stačí veřejně odmítnout ideologií LGBTKonec iluzí: Belgický lidovecký poslanec o imigraci

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!„Hnus! Je to na zvracení. Že vám není z vás samotného špatně!“ Okamura se rozpálil do běla. Tvrdý útok na Hamáčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan