Pokud nechcete, aby naši zemi zaplavili imigranti, musíme vyjít do ulic a požadovat předčasné volby!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 9.10.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Lidé se mě ptají jak docílit změny! Paradoxní je, že začátek řešení je tak snadný! Stačí zvednout při volbách zadek a jít zvolit stranu, která proklamuje, že chce opustit EU a NATO a dokonce slibuje v případě vítězství zavést přímou demokracii, trestní odpovědnost politiků a závazné lidové referendum!

 

Pokud díky našim hlasům tato strana v demokratických volbách vyhraje a naši probruselští političtí kolaboranti to odmítnou přesto respektovat, teprve potom bude čas začít opravdu bojovat, protože popřením vítězství ve svobodných volbách, se rázem z našich politických oponentů stanou teroristé a pučisté a my budeme mít podle ústavy a mezinárodních norem právo bránit demokraticky zvolenou vládu, třeba i se zbraní v ruce!

Proto budu příští parlamentní volby jako nestraník opět volit Okamuru a pokud to udělají všichni, kteří chtějí změnu, rozhodně se začne něco dít!

Pokud se Vám nechce čekat na změnu vzhledem k vypjaté politické situaci a imigrantské přílivové vlně hrozící zaplavit Evropu a díky povinným kvótám EU i naší malou zemi ještě dva roky, musíme vyjít do ulic a požadovat předčasné volby na základě toho, že lid naší země nedal naší současné vládě ve volbách mandát k přijímání jakýchkoli povinných kvót, které jsou v rozporu s vůlí většiny občanů České republiky!

Nevím, jestli dokážeme tímto způsobem docílit předčasných voleb, ale pokud se to nepovede, pište si a pamatujte si všechno, čím Vás občany politici zrazují! Pamatujte si, kdo Vás proti rozhodnutím Bruselu ve stylu Mnichovské dohody, aneb opět o nás bez nás hájil, kdo naopak nadšeně hýkal a lezl jim do zadku, i kdo jenom tak přihlížel, mlčel a čekal, jak to celé dopadne!

Za dva roky pak vezměte volební lístky a jděte k volbám! Každý volební lístek hozený do uren ve prospěch strany, která za nás demonstruje a křičí do světa stejné názory, jako má většina občanů České republiky, bude jako dělostřelecký náboj rozbíjející pomyslnou zeď, kterou nás bruselská diktatura obehnala, a kterou neustále zpevňuje a zvyšuje!

Pokud bude těch nábojů dost, tak rozbijí tu zeď napadrť a my se budeme po dlouhé době opět moci svobodně nadechnout a vybrat si sami, jak a s kým chceme žít ve své vlastní zemi!

2163 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“Zpěvácké vystoupení zpěváka Hutky, kterou trapnost na Letenské pláni vygradovala až k transcendentnu...Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

euPortal.cz

Hamáček: Islamofobie by být potlačována všemi zákonnými nástroji. Facebook je nebezpečí pro demokraciiProč feministkám nevadí radikální islám?

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

Eurabia.cz

Nacionalisté z Walesu se zbláznili. Chvěji udělat z Anglie útočiště pro všechny uprchlíky a podporují islámFrancie: Súdánský imigrant se vrhl na řidičku MHD

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školách

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Milion chvilek: Jak to dopadne? Po Ovčáčkovi promluvili i jiní. Nastane prý zvratŽhavé vysílání: Umělec Jan Kraus nakousl politiku. „Víš prd“, odpověděli mu
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan