Pýcha většinou předchází pádu, pane Obamo! Rusko sice války nezačíná, zato je vítězně končí…

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 8.10.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Je zajímavé, jak se v historii lidstva pořád objevuje někdo, kdo tvrdí, že jeho národ, jeho rasa, nebo jeho náboženství je nadřazené všem ostatním a proto má právo ovládat a zotročovat druhé! V dějinách jsme podobných případů mohli zažít celou řadu, počínaje od egyptských faraonů, kteří si přisuzovali božství a užívali otroky na stavbu svých vlastních hrobek pro svou vlastní slávu, po židovský národ, který místo, aby se choval ke všem ostatním národům jako k sobě rovným, když se konečně vymanil z otroctví, se prohlásil za jediný národ vyvolený bohem, který má právo vládnout všem, nebo katolickou církev, která byla vždy ochotná klidně nechat upálit každého, kdo jí stál v její cestě za bohatstvím a mocí, či nacisty, kteří dodnes tvrdí, že jen čistá árijská rasa má právo žít na této planetě, až po radikální muslimy, kteří jsou přesvědčení, že sice nezáleží na rase, nebo národnosti, ale pokud nevěříš v Alláha a nežiješ podle koránu, jsi méně než zvíře a nezasloužíš si nic jiného, než uříznutí hlavy!

 

Faraoni nakonec vymřeli a Egypt už dávno není žádnou velmocí, takže světu od nich nic nehrozí, židům se sice nepovedlo ovládnout svět vojensky, ale zato mají ve svých rukou většinu západní světové ekonomiky a stačí jim tahat ze zákulisí za nitky. Katolíci nyní dělají hodné a osvícené a nikoho (snad kromě amazonských indiánů) už nenutí násilím přijmout jejich víru, soustředí se prozatím jen na hromadění majetku a čekají na ten správný okamžik, který jim umožní návrat na výsluní. Neonacisté pomaličku získávají v některých zemích větší vliv, ale kromě Ukrajiny zatím nikde nehrozí, že by získali v nějaké moc.

Muslimové se v současnosti bohužel ve velké míře silně radikalizují, zaplavují Evropu, zakládají chalífáty, ve kterých nutí žít lidi podle nejtvrdších islámských škol a práva šaría a začínají vykřikovat, ono profláknuté JSME VYJÍMEČNÍ a máme právo vládnout všem nevěřícím! Zajímavé na tom všem je, že svým radikalismem probouzí a vlastně znovuoživují z pomyslných hrobů také ty nejradikálnější judaisty, kteří volají z Izraele po tvrdých preventivních úderech proti muslimským zemím, nacisty, kteří v Evropě volají po střílení imigrantů a zavírání jak oni říkají „čmoudů“ do nových koncentračních táborů a dokonce i katolíky, kteří muslimské expanze využívají tím, že volají do světa o potřebě upevnění jejich víry jako obrany před islámem.

Abych však nebyl jen pesimista, musím říci, že tato vpravdě islámská invaze do Evropy a posílení radikálních skupin má i svůj pozitivní vklad do dějin lidstva. Spousta lidí totiž otevřela oči, konečně se po letech zajímá o to, co se ve světě doopravdy děje, o to, kdo koho ve skutečnosti podporuje, nebo dokonce řídí a hlavně o to, kdo se snaží v současné geopolitické krizi s tím něco doopravdy dělat a kdo jen kecá a mastí si kapsy.

Spousta lidí konečně pochopila, že EU je k ničemu, že nedokáže ochránit své hranice a pouze z pozice síly poroučí svým členským zemím udělat to, co vymyslel někdo ve Washingtonu. Lidé také začínají chápat to, že není v pořádku ani to, že Obama vykřikuje již zcela otevřeně téměř na každé mezinárodní konferenci, že Američané jsou národem vyvoleným k tomu, aby vedl světovou politiku a ekonomiku a každý kdo to nechápe, toho prý bude brzy litovat!

Inu pýcha jak se říká, předchází pádu, není to zase tak dlouho, co to samé vykřikoval Napoleon, nebo Hitler a oba tito „výtečníci“ narazili nakonec na někoho, s kým se nedokázali poradit! Všichni víme na koho, tou zemí je Ruská federace a především samotné Rusko!

Rusové, ačkoli žijí v největší ze všech zemí světa, nikdy nekřičeli do světa nic o své vlastní výjimečnosti, nebo o tom, že ruský, případně slovanský národ je předurčen vládnout celému světu, jako to dělali nacisté, nebo v současnosti islámští radikálové a Američané!

Rusové vždy jen chtěli žít v míru a rozvíjet s ostatními přátelské a obchodní vztahy a každá vojenská akce, kterou Rusko kdy podniklo, nebyla nikdy ničím jiným, než reakcí na přímý, nebo zaobalený útok někoho zvenčí na samotné Rusko! Rusové v sobě mají ohromnou duchovní sílu a vlastenectví, zocelené neustálým tlakem a útoky ze strany západních zemí, které jim všichni ostatní mohou pouze závidět. Tento železný národ se tímto po celá staletí vykonávaným tlakem nezlomil, nýbrž zakalil, a pokud si někdo myslí, že ho může zotročit, nebo ovládnout, dělá velkou chybu, která se mu může krutě vymstít.

Takže, pokud někdo nyní křičí, že je tím vyvoleným a brojí proti Rusku, které se snaží zničit terorismus a přinést mír tam, kam západ zaséval po celá dlouhá léta jen chaos a zkázu, měl by pamatovat na to, že se říká, že Rusko sice války nezačíná, zato je vítězně končí …

Klíčová slova: Rusko  | USA
2519 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopaduMísto aby bažinu České televize vysušili, tak ji zakonzervovaliZohyzděné památníky Rudé armády. Ta špína si vybrala zbraně špatně... Prolhaná nenávist ztrácí dech. Tím odpornější vypouští jed. Už nekape jen z pomníku maršála I. S. KoněvaJsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslíme

euPortal.cz

Církev kráčí ke své zkáze. Byla infiltrovaná komunistyEvropská unie je od základu špatný koncept. A platí na něj základní poučka: i špatné věci jsou schopny vývoje. Vyvíjejí se však vždy v ještě horší

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!

Eurabia.cz

Pozvánka na konferenci do českého parlamentu: Pronásledování křesťanů v 21. stoletíMuslimští imigranti chystali v Německu obrovský teroristický útok

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

A tohle víte? Klaus ml. šokoval o Gretě Thunbergové. Jenže...Zdechovský: Že prý chci smrt uprchlíků. Afghánci se diví, koho to přijímáme. Nadávat ,,ruský agent”? Pak vyhraje Babiš
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan