Vy pravdoláskou přetékající naivkové obhajujete lůzu necenící si životů svých vlastních dětí, která přišla vyžrat bohaté evropské státy jako hejno kobylek!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 18.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Koho to vy „pravdoláskou“ přetékající naivkové obhajujete? Lůzu necenící si životů svých vlastních dětí, která přišla vyžrat bohaté evropské státy jako hejno kobylek?!  Uvědomte si milí „sluníčkáři“, že tito migranti nemají žádné právo dožadovat se násilím vstupu na území jakéhokoliv jiného svrchovaného státu! Co je to za sběř, když používá vlastní děti jako zbraně, které hází na policisty bránící svou zemi?! Těm dětem v Srbsku žádné nebezpečí života nehrozilo, jakákoli výmluva, že jim tím snad chtěli nějak pomoci, nebo je před něčím zachránit nemůže obstát! 

Uvědomte si, že každý suverénní stát, má právo si sám rozhodnout koho vpustí, nebo nevpustí na své území a že Maďaři nedělají nic jiného, než že požadují dodržování platné evropské legislativy a maďarských zákonů!

Uvědomte si, že tito „uprchlíci“ jsou z velké části mladí, dobře stavění muži, kteří místo aby zůstali doma a pomohli svým spoluobčanům bojovat proti teroristům z IS, raději táhnou bez rizika a bez práce vyžrat Evropu!

Uvědomte si, že oni nechtějí zůstat v bezpečí “chudších“ evropských zemí a pomoci je zvelebovat svým intelektem, nebo prací! Oni chtějí jen do těch nejbohatších zemí EU a plánují zneužívat jejich sociální systém a vysát jejich bohatství až do samého dna!

Uvědomte si, že zatímco někteří z nich přišli v uvozovkách pouze vysávat Evropu, část z nich, kteří jsou členové IS, nebo jiných extremistických islamistických organizací přišla do Evropy rozsévat chaos a smrt, jako předvoj velké islámské armády, která jak oni věří, jednou dobude celý svět!

Uvědomte si, že většina slušných muslimů zůstala doma, nebo poblíž hranic, protože jako každý normální člověk milují vlastní zem a buď bojují, aby jejich děti vyrůstali svobodně ve svém vlastním státě, nebo aspoň čekají někde blízko na to, až bude možné se vrátit zpět domů!

Uvědomte si, že svou naivitou pomáháte plánům těch, co sedí na svých teplých židlích v Bruselu a Washingtonu, kteří jsou za celý tento novodobý exodus přímo zodpovědní a kteří nesou vinu jak za vznik Al Kaídy v minulosti, tak Islámského státu, který v současnosti používají k destabilizaci jim nepohodlných režimů a zemí!

Uvědomte si, že ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za rozvrat Blízkého východu, nyní plánují vyvolat v Evropě chaos a rasovou nesnášenlivost, aby pak mohli Evropu „zachránit“ tím, že utáhnou šrouby, omezí na minimum pravomoci jednotlivých členských zemí a vybudují jednotnou evropskou armádu a vládu, která bude prodlouženou rukou těch opravdových pánů tahajících za nitky z USA!

Uvědomte si, že my ostatní uděláme vše proto, aby naše země zůstala svobodnou a nezávislou zemí Čechů, Moravanů a Slezanů a každý, kdo by chtěl naší zemi zaprodat, nebo vydat všanc k vyrabování někomu zvenčí, bude v očích vlastenecky smýšlejících občanů opovrženíhodným vlastizrádcem!

Klíčová slova: islám  | imigrace
2176 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Věděl příliš mnoho: Plukovník Komárek ukazuje, kdo a jak odposlouchával Babiše a zadal Čapí hnízdoPodvodník Altner, podojil nás. Drsná slova z ČSSD, jde i o Zemana
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan