Vy pravdoláskou přetékající naivkové obhajujete lůzu necenící si životů svých vlastních dětí, která přišla vyžrat bohaté evropské státy jako hejno kobylek!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 18.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Koho to vy „pravdoláskou“ přetékající naivkové obhajujete? Lůzu necenící si životů svých vlastních dětí, která přišla vyžrat bohaté evropské státy jako hejno kobylek?!  Uvědomte si milí „sluníčkáři“, že tito migranti nemají žádné právo dožadovat se násilím vstupu na území jakéhokoliv jiného svrchovaného státu! Co je to za sběř, když používá vlastní děti jako zbraně, které hází na policisty bránící svou zemi?! Těm dětem v Srbsku žádné nebezpečí života nehrozilo, jakákoli výmluva, že jim tím snad chtěli nějak pomoci, nebo je před něčím zachránit nemůže obstát! 

Uvědomte si, že každý suverénní stát, má právo si sám rozhodnout koho vpustí, nebo nevpustí na své území a že Maďaři nedělají nic jiného, než že požadují dodržování platné evropské legislativy a maďarských zákonů!

Uvědomte si, že tito „uprchlíci“ jsou z velké části mladí, dobře stavění muži, kteří místo aby zůstali doma a pomohli svým spoluobčanům bojovat proti teroristům z IS, raději táhnou bez rizika a bez práce vyžrat Evropu!

Uvědomte si, že oni nechtějí zůstat v bezpečí “chudších“ evropských zemí a pomoci je zvelebovat svým intelektem, nebo prací! Oni chtějí jen do těch nejbohatších zemí EU a plánují zneužívat jejich sociální systém a vysát jejich bohatství až do samého dna!

Uvědomte si, že zatímco někteří z nich přišli v uvozovkách pouze vysávat Evropu, část z nich, kteří jsou členové IS, nebo jiných extremistických islamistických organizací přišla do Evropy rozsévat chaos a smrt, jako předvoj velké islámské armády, která jak oni věří, jednou dobude celý svět!

Uvědomte si, že většina slušných muslimů zůstala doma, nebo poblíž hranic, protože jako každý normální člověk milují vlastní zem a buď bojují, aby jejich děti vyrůstali svobodně ve svém vlastním státě, nebo aspoň čekají někde blízko na to, až bude možné se vrátit zpět domů!

Uvědomte si, že svou naivitou pomáháte plánům těch, co sedí na svých teplých židlích v Bruselu a Washingtonu, kteří jsou za celý tento novodobý exodus přímo zodpovědní a kteří nesou vinu jak za vznik Al Kaídy v minulosti, tak Islámského státu, který v současnosti používají k destabilizaci jim nepohodlných režimů a zemí!

Uvědomte si, že ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za rozvrat Blízkého východu, nyní plánují vyvolat v Evropě chaos a rasovou nesnášenlivost, aby pak mohli Evropu „zachránit“ tím, že utáhnou šrouby, omezí na minimum pravomoci jednotlivých členských zemí a vybudují jednotnou evropskou armádu a vládu, která bude prodlouženou rukou těch opravdových pánů tahajících za nitky z USA!

Uvědomte si, že my ostatní uděláme vše proto, aby naše země zůstala svobodnou a nezávislou zemí Čechů, Moravanů a Slezanů a každý, kdo by chtěl naší zemi zaprodat, nebo vydat všanc k vyrabování někomu zvenčí, bude v očích vlastenecky smýšlejících občanů opovrženíhodným vlastizrádcem!

Klíčová slova: islám  | imigrace
2265 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana„Úplná kravina.“ Úspěšný podnikatel u Xavera rozsekl kauzu Čapí hnízdo i dotace
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan