Našemu národu v současnosti schází to nejpodstatnější, co je potřeba k obraně a k přežití!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 20.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

blog i dnes
Našemu národu v současnosti schází to nejpodstatnější, co je potřeba k obraně a k přežití! Pro velkou část národa jsou již slova jako národní hrdost, nebo vlastenectví pouhou vyčpělou frází.Po našem vstupu do Evropské unie a do NATO začala pomalá, stálá a neutuchající mediální a školní ideologická masírka za účelem potření naší národní identity. Naše soudržnost se začala pomalu vytrácet a našim dětem je vnucováno, že nejsme žádní Slované, nýbrž pouzí Středoevropané!

Původní dravý tržně kapitalistický systém ve skutečnosti již dávno zanikl, stejně jako systém socialistický a jako nyní pomalu zaniká systém tržně sociální, který byl praktikován třeba v Německu, nebo ve Švédsku.

V současnosti vládne ve velké části západního světa, ke kterému se nyní hlásíme korporátně - fašistický systém, ve kterém tahají za nitky příslušníci několika nejmocnějších rodin vlastnících více majetku, než celý zbytek lidstva a světa (pouhých 100 nejbohatších lidí má více majetku, než zbylých skoro 7 miliard lidí na planetě).

Těmto novodobým vládcům západního světa žijícím převážně v USA, vždy byla trnem v oku evropská národní kultura jednotlivých nezávislých států, protože je mnohem těžší ovládat samostatné státy, než jednotný celek, jako je třeba EU!

V současnosti nastala vrcholná fáze této hry o moc nad světem, ve které se výše zmíněné rodiny snaží nahnat Evropanům strach uměle řízenou a dotovanou vlnou islámských imigrantů a lživými informacemi o údajně militantním Rusku, podle jejich pohádek toužícím po připojení dalších území ke své již tak obrovské zemi, aby nakonec donutili zmatené a podvedené Evropany volat po jednotné evropské armádě řízené z Bruselu (rozuměj z Washingtonu), kterou poté, co si nakonec poradí s migranty, kteří se brzy (s čímž se počítá) začnou bouřit a požadovat věci, které nebudou Evropané ochotní tolerovat, poštvou nějakým způsobem proti Rusku do bratrovražedného boje evropských národů, ve kterém bude pouze jediný vítěz, kterým bude USA!

Někteří lidé to již začínají chápat, jiní nás co o tom mluvíme, mají za konspirační teoretiky a blázny, ale když si dá člověk trošku práce a začne dávat do souvislosti všechny ty konflikty, které probíhají ve světě již od první světové války, vyjde Vám jediné – někdo z USA se opravdu moc snaží o to, aby rozbil evropskou ekonomiku a ovládl, nebo zničil největší a na nerostné bohatství nejbohatší zemi světa, kterou je Rusko.
Nejhorší na tom je, že k tomu zbaběle a lstivě využívá nás samotných a staví tak bratra proti bratru do boje za zájmy někoho daleko za mořem!

Klíčová slova: vlastenectví  | imigrace
3274 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Toto je Saudská Arábie nebo Paříž? Ne, podívejte se na muslimy na Staroměstském náměstí...Šokující. Německý 74letý důchodce si zrenovoval byt od nuly, nyní se musí vystěhovat a uvolnit jej migrantům

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Letí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...Kondici ČT mnozí vnímají jinak, než ji prezentuje Rada ČT. Třeba ambasáda... poslanec a novinář Berkovec ťal do živého
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan