Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 9.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Migranti si dělají v zemích EU vše, co se jim zachce, nerespektují hranice, zákony, ani žádná pravidla a „hrdinní Ukrajinci“ žijící v ČR, Polsku, nebo v jiných zemích EU „dělají ramena"
Události dostávají spád a děj hry, nebo lépe řečeno komedie pro publikum (občany a voliče) se stále zrychluje. Těm ubohým chudáčkům z Afriky (jak se nám je snaží líčit naši politici) nestačí ledajaká evropská země. Oni chtějí jen do Německa a do Anglie, kde čekají, že jim budou bez práce létat pečení holubi do pusy! Těmto novodobým kolonistům (možná by bylo lepší psát budoucím okupantům a vládcům) Evropy nejde vůbec o to žít někde, kde je mír, sehnat si tam práci, respektovat místní pravidla a zákony a přispět tak nějakým způsobem těm, kdo jim poskytl nový domov!
 
Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout! Před tímto plánem IS varovala i hrdinná kurdská bojovnice, která navštívila Prahu! Tato žena, která má bohaté osobní zkušenosti s extremisty z IS varovala, že plán IS na ovládnutí Evropy je stejný, jako byl v Iráku a v Sýrii! Nejprve se postupně vmísit mezi obyvatelstvo a pak zaútočit vojensky a vnést mezi lidi hrůzu a děs se postavit na odpor pomocí poprav a bestiálního mučení!
 
Chceme se toho snad dožít?! Opravdu necháme naše politiky dojít tak daleko a dáme naši zemi všanc cizincům vyznávajícím náboženství netolerující jinou víru, nebo ateismus?!
 
Z druhé strany u nás a v dalších zemích zase stoupá počet militantně se chovajících Ukrajinců pořádajících si tu demonstrace, akce a mítinky a vyhrožujících všem, kdo otevřeně nesouhlasí s převratem na Majdanu a genocidou pučistické ukrajinské vlády, kterou praktikuje na obyvatelích Donbasu, kteří neudělali nic jiného, než že v souladu s ústavou Ukrajiny odmítli respektovat nikým nezvolenou vládu vlastizrádců a nacistů, která se za pomoci amerických peněz a zbraní chopila v Kyjevě moci!
 
Tito v bezpečí cizích zemí žijící ukrajinští gerojové vyhrožují svým oponentům vším možným i nemožným od zmlácení, po smrt na „revolverovou nemoc“ a pořádají akce na našich náměstích, při kterých uráží pod ochranou naši policie každého, kdo s nimi nesouhlasí!
 
Pokud se těchto „superhrdinů“ zeptáte, proč nebojují jako správní ukrajinští vlastenci na Donbasu proti údajným „ruským okupantům“, o kterých bez ustání oni a jejich západní podporovatelé bez poskytnutí jakýchkoli přesvědčivých důkazů pořád dokola mluví, dočkáte se jen urážek a napadání, protože tito „hnědí křiklouni“ se ve skutečnosti bojí každého, kdo se jim dokáže postavit se zbraní v ruce tak, jak to dělají drtivé přesile se již více jak rok bránící obyvatelé Donbasu! Dejte si však na ně pozor, pokud nemáte zbraň, je Vás o mnoho méně, nebo se k nim obrátíte zády, jejich odvaha prudce vzrůstá a jsou schopní Vám ublížit!
 
Jak vidíte, nic dobrého se v naší zemi bohužel v současnosti neděje. Jedinou nadějí je, že zvítězí zdravý rozum lidí „daleko od Prahy“ a nakonec se ujmou moci skuteční vlastenci!

1547 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

USA se rozpadají, ale nikdo si toho nevšímá!Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuTrump lump? Kubánský prezident kritizoval imperiální výhrůžky USA vůči Venezuele

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Komentátorka se neudržela, když poslouchala Šojdrovou: Nejdříve to byli syrští sirotci, pak děti bez doprovodu a nakonec jsou to teenageři. Sama neví, co navrhuje. Vrcholná trapnost!Europoslankyně Konečná řádila v ČT. Petříčka cupovala na kusy, až ji moderátorka musela brzdit
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan