Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 9.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Migranti si dělají v zemích EU vše, co se jim zachce, nerespektují hranice, zákony, ani žádná pravidla a „hrdinní Ukrajinci“ žijící v ČR, Polsku, nebo v jiných zemích EU „dělají ramena"
Události dostávají spád a děj hry, nebo lépe řečeno komedie pro publikum (občany a voliče) se stále zrychluje. Těm ubohým chudáčkům z Afriky (jak se nám je snaží líčit naši politici) nestačí ledajaká evropská země. Oni chtějí jen do Německa a do Anglie, kde čekají, že jim budou bez práce létat pečení holubi do pusy! Těmto novodobým kolonistům (možná by bylo lepší psát budoucím okupantům a vládcům) Evropy nejde vůbec o to žít někde, kde je mír, sehnat si tam práci, respektovat místní pravidla a zákony a přispět tak nějakým způsobem těm, kdo jim poskytl nový domov!
 
Těmto migrantům jde jen o to vysát ty nejbohatší země, které si mohou dovolit je nějakou dobu uživit a až jich bude víc je ovládnout! Před tímto plánem IS varovala i hrdinná kurdská bojovnice, která navštívila Prahu! Tato žena, která má bohaté osobní zkušenosti s extremisty z IS varovala, že plán IS na ovládnutí Evropy je stejný, jako byl v Iráku a v Sýrii! Nejprve se postupně vmísit mezi obyvatelstvo a pak zaútočit vojensky a vnést mezi lidi hrůzu a děs se postavit na odpor pomocí poprav a bestiálního mučení!
 
Chceme se toho snad dožít?! Opravdu necháme naše politiky dojít tak daleko a dáme naši zemi všanc cizincům vyznávajícím náboženství netolerující jinou víru, nebo ateismus?!
 
Z druhé strany u nás a v dalších zemích zase stoupá počet militantně se chovajících Ukrajinců pořádajících si tu demonstrace, akce a mítinky a vyhrožujících všem, kdo otevřeně nesouhlasí s převratem na Majdanu a genocidou pučistické ukrajinské vlády, kterou praktikuje na obyvatelích Donbasu, kteří neudělali nic jiného, než že v souladu s ústavou Ukrajiny odmítli respektovat nikým nezvolenou vládu vlastizrádců a nacistů, která se za pomoci amerických peněz a zbraní chopila v Kyjevě moci!
 
Tito v bezpečí cizích zemí žijící ukrajinští gerojové vyhrožují svým oponentům vším možným i nemožným od zmlácení, po smrt na „revolverovou nemoc“ a pořádají akce na našich náměstích, při kterých uráží pod ochranou naši policie každého, kdo s nimi nesouhlasí!
 
Pokud se těchto „superhrdinů“ zeptáte, proč nebojují jako správní ukrajinští vlastenci na Donbasu proti údajným „ruským okupantům“, o kterých bez ustání oni a jejich západní podporovatelé bez poskytnutí jakýchkoli přesvědčivých důkazů pořád dokola mluví, dočkáte se jen urážek a napadání, protože tito „hnědí křiklouni“ se ve skutečnosti bojí každého, kdo se jim dokáže postavit se zbraní v ruce tak, jak to dělají drtivé přesile se již více jak rok bránící obyvatelé Donbasu! Dejte si však na ně pozor, pokud nemáte zbraň, je Vás o mnoho méně, nebo se k nim obrátíte zády, jejich odvaha prudce vzrůstá a jsou schopní Vám ublížit!
 
Jak vidíte, nic dobrého se v naší zemi bohužel v současnosti neděje. Jedinou nadějí je, že zvítězí zdravý rozum lidí „daleko od Prahy“ a nakonec se ujmou moci skuteční vlastenci!

1649 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana„Úplná kravina.“ Úspěšný podnikatel u Xavera rozsekl kauzu Čapí hnízdo i dotace
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan