Pokud co nejdříve neodejdeme z EU, přestaneme jako národ brzy úplně existovat! Vinou vměšování USA, NATO a EU do věcí nezávislých států ve světě spějeme ke strašlivé zkáze!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 8.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Pokud co nejdříve neodejdeme z EU, přestaneme jako národ brzy úplně existovat! Vinou vměšování USA, NATO a EU do politiky nezávislých států na celém světě spěje lidstvo ke strašlivé zkáze! Politika USA a EU na tzv. „demokratizaci“ duchovně úplně jiného islámského světa totálně selhala, stejně jako vize státem naprosto nekontrolované a neregulované tržní ekonomiky, která může existovat pouze ve světě válek a za předpokladu, že je neustále koho vykořisťovat a vycucávat jeho ekonomiku!

 

Tato transatlantická vize začala paradoxně selhávat s koncem studené války, kdy se ztratil nepřítel, na kterého bylo možno svádět všechny možné i nemožné problémy. Poslední kapkou této nereálné pohádce, ve které se mají dobře pouze cca 3% světové populace a světu vládne cca 400 až 500 nejbohatších oligarchů, byl nástup Vladimíra Putina do prezidentské funkce a roztržení otrockých okovů, jimiž bylo Rusko spoutáno Amerikou po zradě Gorbačova a rozpadu Sovětského svazu!

V okamžiku, kdy západní velmoci a jejich oficiální i zákulisní představitelé ztratili možnost vykořisťovat tu největší a na nerostné bohatství nejbohatší zemi světa, se začal pomalu naklánět a kácet pomyslný, „z kostí po stovkách a tisících bombardování mrtvých lidí postavený trůn“, z kterého vládla Amerika ocelovou pěstí dlouhých 25 let celému světu, házejíce drobečky svým poslušným vazalům a nemilosrdně drtíce všechny menší země, které měli tu odvahu postavit se na odpor.

Po několika letech vlády Vladimíra Putina v Rusku, se však z této země opět stala světová velmoc, která jak je už geneticky dáno v ruské povaze nechrání pouze vlastní zájmy, nýbrž i zájmy svých společníků a přátel, kterými se stává čím dál více zemí celého světa, hledajících nejen obchodního partnera, nýbrž také ochránce před americkou agresí a zvůlí! Jak dopadnou země, které se bez silného spojence odváží říci ne americkým představám a plánům, by Vám mohli vyprávět nejen občané mnoha afrických zemí, ale také dávní přátelé a spojenci naší země, naši slovanští bratři Srbové!

Přišel čas nejen odejít z EU a NATO, dříve, než naši zemi zaplaví běženci a ztratíme nejen suverenitu, ale i své domovy. Přišel čas přidat se na tu správnou stranu!

To, co se nyní děje je historickým zlomem, bojem dobra a zla, světla a temnoty! Pokud nechceme, aby se svět změnil na předpeklí plné náboženských válek a svárů a bojů o územní zisky jednotlivých barbarských států stojících na rozvalinách civilizované Evropy, musíme se přidat na stranu Ruska a jeho přátel a vytvořit společně mohutnou hráz, kterou neprojde chaos a zmar, jenž zaplaví přesně podle plánu hrstky mocných tahajících za nitky z USA všechny státy, které se nedokážou semknout a postavit se tomuto zlu společně!

www.novarepublika.cz

Klíčová slova: EU  | New world order  | global governance  | Rusko  | USA  | Čína
1843 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Jak to ta Jourová jen myslela? Že prej ty příspěvky co by se nejspíš mazaly, jsou stejně vytvářeny buď robotama, nebo rusákama...Toto je Saudská Arábie nebo Paříž? Ne, podívejte se na muslimy na Staroměstském náměstí...

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Zastřelí se Jiří Drahoš? Profesor a Zemanův soupeř šokoval jako nikdyTo mě trápí, lomil v ČT rukama předseda ODS Fiala. Jde o konflikt Babiše, Zemana a Petříčka
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan