Pokud co nejdříve neodejdeme z EU, přestaneme jako národ brzy úplně existovat! Vinou vměšování USA, NATO a EU do věcí nezávislých států ve světě spějeme ke strašlivé zkáze!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 8.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Pokud co nejdříve neodejdeme z EU, přestaneme jako národ brzy úplně existovat! Vinou vměšování USA, NATO a EU do politiky nezávislých států na celém světě spěje lidstvo ke strašlivé zkáze! Politika USA a EU na tzv. „demokratizaci“ duchovně úplně jiného islámského světa totálně selhala, stejně jako vize státem naprosto nekontrolované a neregulované tržní ekonomiky, která může existovat pouze ve světě válek a za předpokladu, že je neustále koho vykořisťovat a vycucávat jeho ekonomiku!

 

Tato transatlantická vize začala paradoxně selhávat s koncem studené války, kdy se ztratil nepřítel, na kterého bylo možno svádět všechny možné i nemožné problémy. Poslední kapkou této nereálné pohádce, ve které se mají dobře pouze cca 3% světové populace a světu vládne cca 400 až 500 nejbohatších oligarchů, byl nástup Vladimíra Putina do prezidentské funkce a roztržení otrockých okovů, jimiž bylo Rusko spoutáno Amerikou po zradě Gorbačova a rozpadu Sovětského svazu!

V okamžiku, kdy západní velmoci a jejich oficiální i zákulisní představitelé ztratili možnost vykořisťovat tu největší a na nerostné bohatství nejbohatší zemi světa, se začal pomalu naklánět a kácet pomyslný, „z kostí po stovkách a tisících bombardování mrtvých lidí postavený trůn“, z kterého vládla Amerika ocelovou pěstí dlouhých 25 let celému světu, házejíce drobečky svým poslušným vazalům a nemilosrdně drtíce všechny menší země, které měli tu odvahu postavit se na odpor.

Po několika letech vlády Vladimíra Putina v Rusku, se však z této země opět stala světová velmoc, která jak je už geneticky dáno v ruské povaze nechrání pouze vlastní zájmy, nýbrž i zájmy svých společníků a přátel, kterými se stává čím dál více zemí celého světa, hledajících nejen obchodního partnera, nýbrž také ochránce před americkou agresí a zvůlí! Jak dopadnou země, které se bez silného spojence odváží říci ne americkým představám a plánům, by Vám mohli vyprávět nejen občané mnoha afrických zemí, ale také dávní přátelé a spojenci naší země, naši slovanští bratři Srbové!

Přišel čas nejen odejít z EU a NATO, dříve, než naši zemi zaplaví běženci a ztratíme nejen suverenitu, ale i své domovy. Přišel čas přidat se na tu správnou stranu!

To, co se nyní děje je historickým zlomem, bojem dobra a zla, světla a temnoty! Pokud nechceme, aby se svět změnil na předpeklí plné náboženských válek a svárů a bojů o územní zisky jednotlivých barbarských států stojících na rozvalinách civilizované Evropy, musíme se přidat na stranu Ruska a jeho přátel a vytvořit společně mohutnou hráz, kterou neprojde chaos a zmar, jenž zaplaví přesně podle plánu hrstky mocných tahajících za nitky z USA všechny státy, které se nedokážou semknout a postavit se tomuto zlu společně!

www.novarepublika.cz

Klíčová slova: EU  | New world order  | global governance  | Rusko  | USA  | Čína
2350 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunistéNechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejetonCílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území

euPortal.cz

Strašné. 88letý Rolf je ve Švédsku bezdomovcem, ač migranti dostanou všechno zdarma. Podívejte se Jeden muž blízký papeži – a tolik zla

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Imigrantská mafie si udělala z Británie harémProč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

V kanceláři ombudsmana to pořádně vře. Šimůnková veřejně sestřelila Křečka. A toto následovaloDoktor Macek se neudržel: ČT24 nás od rána do večera straší koronavirem a pak...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan