Slyšel někdo někdy většího blba?

Autor: Petr Zajíček | Publikováno: 2.9.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

V sídle OSN v New Yorku začala Světová konference předsedů parlamentů, které se účastní i předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček z ČSSD. Ve svém vystoupení na konferenci zmínil zejména potřebu boje proti terorismu. „Zdůraznil jsem, že je nutné účinně bojovat proti narůstajícímu terorismu, nikoliv však proti islámu jako takovému,“ uvedl.

Slyšel někdy někdo většího blba? Cožpak islám nehlásá porobení, vraždění a zotročení „nevěřících“, trest smrti za homosexualitu, podřadné postavení žen atd. atd?

Ať se podívá, jak to vypadá v muslimských čtvrtích ve Francii...

Že by byl Hamáček zlanařen k islámu po svém výletě v „demokratické“ Saudské Arábii, kde funguje podobný režim jako v Islámském státě?

Pokud ano, tak se vůči islámu prohřešuje, když ve Sněmovně chlastá a řídí při tom schůzi. Přitom to byl on, kdo chlast ve Sněmovně zakázal.

On a další sociální demokraté dokazují, že ČSSD je strana, která škodí obyčejným lidem a zrazuje jejich zájmy. Tihle boháči nebudou muset žít v periferiích s imigranty a budou rádi za jejich hlasy. Imigranti totiž na západě volí sociální demokracii a na to se asi těší i ČSSD.

Kéž by tady byla nějaká národně-levicová strana, která by hájila zájmy pracujících a sociálně slabých a současně by se neplazila před führery z Bruselu a Washingtonu a nelíbala by Korán a nepřátelila by se s islámem. To pan Hamáček se bude radši objímat společně se Schwarzenbergem s ropnými šejky se Saudské Arábie a poleze Washingtonu do Brusele...

Klíčová slova: islám  | ČSSD  | imigrace
2732 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Stav Katolické církve v Německu je katastrofální. Papež František varoval před tím, že se odtrhne od Říma. Došlo k otevřené revoltěPašeráci bez hranic opět sbírají u břehů Libye Afričany prchající před Asadem ze Sýrie. Nebo jak je to teď správně?

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Júlinka má potřebu se neustále umývat: znásilnil ji imigrant!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvářDo Maďarska už ne! Zjistili jsme, co se v ČR stane s uprchlíky, kteří „utečou“ Orbánovi
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan