Jak nás zachránili hrdinní Američané

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 25.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Tedy pane Pehe, to je zase s prominutím „krávovina“! Podle p. Peheho vlastně nemohou za dnešní uprchlickou krizi Američané, bombardující koho se jim jen zamane a západní svět, nýbrž Sovětský svaz a menším dílem i všechny bývalé země tzv. východního bloku, protože jsou prý vinní podporou diktátorů v zemích, jako je Libye, Sýrie, Irák, nebo Afghánistán.

 

Vlastně pouze z tohoto důvodu, prý později museli hrdinní Američané zasahovat v těchto podle nich nedemokratických zemích, ve kterých, ale ve skutečnosti rostla po celou dobu, co se tam držel Sovětským svazem, nebo Ruskem podporovaný režim životní úroveň, vzdělanost, sociální zabezpečení a kvalita lékařské péče!

V těchto podle pana Peheho nedemokratických zemích, se dokud tam Američané nepřinesli svou „demokracii“ extrémisté typu Islámského státu museli schovávat jako krysy v kanálech a jeskyních, a nebýt jejich podpory z USA, nejspíš z nich dnes už vůbec nikdo nezbyl živý!

Pan Pehe tvrdí, že nakonec povstala ulice, aby svrhla diktátory. Ve skutečnosti jediný, kdo povstal, byly bandy hrdlořezů z řad pašeráků zbraní a drog a různí náboženští fanatici, kteří by ovšem bez finanční, materiální a otevřené i skryté vojenské pomoci USA a některých dalších zemí NATO neměli vůbec žádnou šanci uspět!

Stručně a jasně řečeno tzv. „arabské jaro“ ve skutečnosti bylo celou řadou z USA podporovaných vojenských pučů v zemích, do kterých se nikdo neměl právo motat, natož si dovolit podporovat zloděje, teroristy a vrahy a pomáhat jim dostat se k moci jen proto, že se mu nelíbilo, že zdejší vláda neskáče, jak „strýček Sam“ píská!

Amerika se postupem času stala vinou své politické „elity“ zemí podporující teroristy, islámské extremisty a naposledy na Ukrajině dokonce fašisty, která vykřikuje, že je jedinou demokratickou velmocí na celém světě, což je ovšem stejný paradox, jako když zloděj ukazuje na svou oběť a křičí přitom, chyťte zloděje!

Klíčová slova: USA  | Afrika  | SSSR  | imigrace
1524 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan