Jak nás zachránili hrdinní Američané

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 25.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Tedy pane Pehe, to je zase s prominutím „krávovina“! Podle p. Peheho vlastně nemohou za dnešní uprchlickou krizi Američané, bombardující koho se jim jen zamane a západní svět, nýbrž Sovětský svaz a menším dílem i všechny bývalé země tzv. východního bloku, protože jsou prý vinní podporou diktátorů v zemích, jako je Libye, Sýrie, Irák, nebo Afghánistán.

 

Vlastně pouze z tohoto důvodu, prý později museli hrdinní Američané zasahovat v těchto podle nich nedemokratických zemích, ve kterých, ale ve skutečnosti rostla po celou dobu, co se tam držel Sovětským svazem, nebo Ruskem podporovaný režim životní úroveň, vzdělanost, sociální zabezpečení a kvalita lékařské péče!

V těchto podle pana Peheho nedemokratických zemích, se dokud tam Američané nepřinesli svou „demokracii“ extrémisté typu Islámského státu museli schovávat jako krysy v kanálech a jeskyních, a nebýt jejich podpory z USA, nejspíš z nich dnes už vůbec nikdo nezbyl živý!

Pan Pehe tvrdí, že nakonec povstala ulice, aby svrhla diktátory. Ve skutečnosti jediný, kdo povstal, byly bandy hrdlořezů z řad pašeráků zbraní a drog a různí náboženští fanatici, kteří by ovšem bez finanční, materiální a otevřené i skryté vojenské pomoci USA a některých dalších zemí NATO neměli vůbec žádnou šanci uspět!

Stručně a jasně řečeno tzv. „arabské jaro“ ve skutečnosti bylo celou řadou z USA podporovaných vojenských pučů v zemích, do kterých se nikdo neměl právo motat, natož si dovolit podporovat zloděje, teroristy a vrahy a pomáhat jim dostat se k moci jen proto, že se mu nelíbilo, že zdejší vláda neskáče, jak „strýček Sam“ píská!

Amerika se postupem času stala vinou své politické „elity“ zemí podporující teroristy, islámské extremisty a naposledy na Ukrajině dokonce fašisty, která vykřikuje, že je jedinou demokratickou velmocí na celém světě, což je ovšem stejný paradox, jako když zloděj ukazuje na svou oběť a křičí přitom, chyťte zloděje!

Klíčová slova: USA  | Afrika  | SSSR  | imigrace
1942 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunistéNechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejetonCílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území

euPortal.cz

Strašné. 88letý Rolf je ve Švédsku bezdomovcem, ač migranti dostanou všechno zdarma. Podívejte se Jeden muž blízký papeži – a tolik zla

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Imigrantská mafie si udělala z Británie harémProč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

V kanceláři ombudsmana to pořádně vře. Šimůnková veřejně sestřelila Křečka. A toto následovaloDoktor Macek se neudržel: ČT24 nás od rána do večera straší koronavirem a pak...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan