Odmítnout pozvání na oslavy konce druhé světové války v Rusku, nebo v Číně, může jen hloupý nevychovaný buran!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 6.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Občané České republiky mohou být rádi, že se prezidentem naší země nakonec i přes masovou mediální podporu jeho protikandidáta, stal Miloš Zeman! Přestože je v politické minulosti našeho prezidenta několik velkých chyb a přehmatů, platí v případě Miloše Zemana na 100% přísloví, že jednooký je mezi slepými králem a většina ostatních politiků, snad kromě Tomio Okamury nosí přes oči černou slepeckou pásku a pevně se drží vodícího lana nataženého z Washingtonu přes Brusel, které jim jasně vymezuje jejich cestu!

 

Noviny stejně jako na jaře před květnovou přehlídkou na oslavu vítězství nad nacismem v Moskvě, dnes plní titulky o našem prezidentovi, protože přijal pozvání na stejné oslavy i do Pekingu! Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že mnohem spíše by se mělo psát a v uvozovkách plivat na takové hlavy států, které podobná pozvání nepřijali, než na ty, kteří byli schopni přijet a poklonit se památce hrdinů, kteří zachránili svět před hrůznou nacistickou hydrou!

Odmítnou takové pozvání, ať již do Moskvy, nebo do Pekingu může jen morální degenerát, nebo dějin neznalý hloupý buran! Přestože dnes díky západní propagandě, vměšování se a pořádání barevných revolucí v suverénních zemích světem znovu vládnou rozpory jako v časech studené války, oslavy vítězství nad nacistickou ideologií, jejichž vůdci plánovali vyhlazení, nebo zotročení celých národů a ras (v prvé řadě Slovanů a evropských Židů) jsou věcí, kterých se současná politika nesmí nijak dotýkat!

Příkladem toho, že slušný politik si je toho vědom a nevyužívá současných politických neshod k tomu, aby bojkotoval něco tak důležitého, co nesmí být v zájmu lidstva nikdy zapomenuto, je prezident Ruské federace Vladimír Putin, kterého ani nenapadlo odmítnout kvůli současným geopolitickým neshodám pozvání na oslavy vylodění spojeneckých vojsk v Normandii a náš pan prezident Miloš Zeman, který i přes tlak z českých a světových masmédií (a také z americké ambasády) přijal pozvání na oslavy Dne Vítězství do Moskvy (přestože nakonec ke své vlastní škodě neviděl velkolepou vojenskou přehlídku).

Ono slušné vychování politiků je dnes vůbec velkou vzácností! Většina politických „papalášů“ velkých západních zemí má dojem, že jen oni mohou rozhodovat o bytí, nebo nebytí celého světa a arogance a pohrdání vůči svým voličům z nich v nestřežených okamžicích přímo čiší a ti malí papalášci z malých zemiček připojených k těm velkým prostřednictvím NATO, nebo EU, zase většinou pouze hledají ten nejvhodnější úhel k tomu, aby těm velkým mohli vlézt co nejhlouběji do jejich zadnice!

V závěru to dopadá tak, jak to všichni dobře známe. Slušnost a úcta k hrdinům minulosti je bagatelizována, zesměšňována, nebo dokonce otevřeně kritizována a místo toho, aby se lidstvo posouvalo vpřed a stávalo se mírumilovnějším a pokrokovějším, klesá pod diktátem vládnoucích kruhů z Bruselu a USA stále hlouběji do bažiny vzájemného ignorování, osočování a konfrontace, což nemůže skončit nikdy ničím dobrým!

www.nwoo.org

Klíčová slova: Čína  | Zeman
1261 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“„Pražská kavárna se nad ním ofrňuje, ale oživí vám preference.“ Jiří Paroubek radí ČSSD místo Šmardy nasadit velice známou tvář
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan