Českou republiku a celou Evropu mimo Ruské federace čeká chaos a zmar záměrně vyvolaný Amerikou a EU!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 3.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

V současné době je v centru pro „uprchlíky“ v Bělé pod Bezdězem pouhých 380 imigrantů převážně ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku, přesto už začínají utíkat, demolovat zařízení a vyhrožovat českým policistům smrtí! Nenechte se mýlit prohlášením pana ministra Chovance, že naše vláda a policie má situaci pevně v rukou, ve skutečnosti mají „prd“ a všechno se bude jen zhoršovat!

 

Česká republika už totiž dávno není suverénním státem, nýbrž jen pouhou kolonií v rámci Evropské unie, kterou řídí papaláši z Bruselu, kteří jsou zase ovládaní z USA!

Evropa je v rámci plánu amerikanizace odsouzena čelit vlně islámských přistěhovalců a následných vln násilí a chaosu, aby se nakonec musela obrátit o pomoc ke svému „velkému bratru“, tedy k USA!

V rámci tohoto zrůdného plánu má nakonec vzniknout nový, tentokrát americký protektorát, který bude zahrnovat většinu Evropy. Říkám většinu, protože jedna velká evropská země zůstane této nejprve islámské a později americké kolonizace ušetřena!

Touto velkou, svobodnou a mocnou zemí, která jediná zůstane tímto zničujícím plánem vůdců západního světa nedotčena, je Ruská federace! Pro ostatní země Evropy je buď tzv. za „pět minut dvanáct“, nebo dokonce již „pět minut po dvanácté“! Země jako Maďarsko, Slovensko, Srbsko, ostrovní Británie nebo naše Česká republika ještě pořád malou šanci mají a mohou se uchránit od toho, co dnes probíhá kupříkladu ve Francii!

V kdysi klidném a krásném francouzském městě Calais zuří v současnosti doslova válka mezi policií a zákony a pořádek nerespektujícími nevděčnými imigranty, kteří se silou pokoušejí dostat do Anglie, kam je nikdo nepozval! Když imigranti zrovna neútočí, tak rabují, nebo obtěžují a znečišťují své okolí, což činí i na mnoha dalších místech po celé Evropě!

Pokud nechceme zažít budoucnost plnou násilí a bojů o vlastní život a životy svých milovaných a blízkých, musíme tvrdě odmítnout přijímat jakékoli nám kulturně cizí imigranty, odejít z Evropské unie a z NATO, znovu začít armádou nekompromisně střežit své hranice a pouštět cizince do země pouze přes hlídané hraniční přechody!

Věřte, že i jiné země, včetně bohatého Německa brzy přijdou na to, že pokud zůstanou pod taktovkou Washingtonu, nechají se hnát v rozporu se zdravým rozumem, škodíce své vlastní ekonomice proti Rusku a nezačnou hájit své národní zájmy, stanou se nakonec cizinci a pouhými otroky ve svých vlastních zemích!

Proto se musíme pokusit v České republice a nejlépe v celé Evropě dostat k moci vlastenecké euroskeptické strany, které vrátí zemím našeho kontinentu nezávislost, hrdost, pořádek a řád!

http://www.nwoo.org/

 

Klíčová slova: EU  | Rusko  | USA  | imigrace
2131 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana„Úplná kravina.“ Úspěšný podnikatel u Xavera rozsekl kauzu Čapí hnízdo i dotace
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan