Českou republiku a celou Evropu mimo Ruské federace čeká chaos a zmar záměrně vyvolaný Amerikou a EU!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 3.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

V současné době je v centru pro „uprchlíky“ v Bělé pod Bezdězem pouhých 380 imigrantů převážně ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku, přesto už začínají utíkat, demolovat zařízení a vyhrožovat českým policistům smrtí! Nenechte se mýlit prohlášením pana ministra Chovance, že naše vláda a policie má situaci pevně v rukou, ve skutečnosti mají „prd“ a všechno se bude jen zhoršovat!

 

Česká republika už totiž dávno není suverénním státem, nýbrž jen pouhou kolonií v rámci Evropské unie, kterou řídí papaláši z Bruselu, kteří jsou zase ovládaní z USA!

Evropa je v rámci plánu amerikanizace odsouzena čelit vlně islámských přistěhovalců a následných vln násilí a chaosu, aby se nakonec musela obrátit o pomoc ke svému „velkému bratru“, tedy k USA!

V rámci tohoto zrůdného plánu má nakonec vzniknout nový, tentokrát americký protektorát, který bude zahrnovat většinu Evropy. Říkám většinu, protože jedna velká evropská země zůstane této nejprve islámské a později americké kolonizace ušetřena!

Touto velkou, svobodnou a mocnou zemí, která jediná zůstane tímto zničujícím plánem vůdců západního světa nedotčena, je Ruská federace! Pro ostatní země Evropy je buď tzv. za „pět minut dvanáct“, nebo dokonce již „pět minut po dvanácté“! Země jako Maďarsko, Slovensko, Srbsko, ostrovní Británie nebo naše Česká republika ještě pořád malou šanci mají a mohou se uchránit od toho, co dnes probíhá kupříkladu ve Francii!

V kdysi klidném a krásném francouzském městě Calais zuří v současnosti doslova válka mezi policií a zákony a pořádek nerespektujícími nevděčnými imigranty, kteří se silou pokoušejí dostat do Anglie, kam je nikdo nepozval! Když imigranti zrovna neútočí, tak rabují, nebo obtěžují a znečišťují své okolí, což činí i na mnoha dalších místech po celé Evropě!

Pokud nechceme zažít budoucnost plnou násilí a bojů o vlastní život a životy svých milovaných a blízkých, musíme tvrdě odmítnout přijímat jakékoli nám kulturně cizí imigranty, odejít z Evropské unie a z NATO, znovu začít armádou nekompromisně střežit své hranice a pouštět cizince do země pouze přes hlídané hraniční přechody!

Věřte, že i jiné země, včetně bohatého Německa brzy přijdou na to, že pokud zůstanou pod taktovkou Washingtonu, nechají se hnát v rozporu se zdravým rozumem, škodíce své vlastní ekonomice proti Rusku a nezačnou hájit své národní zájmy, stanou se nakonec cizinci a pouhými otroky ve svých vlastních zemích!

Proto se musíme pokusit v České republice a nejlépe v celé Evropě dostat k moci vlastenecké euroskeptické strany, které vrátí zemím našeho kontinentu nezávislost, hrdost, pořádek a řád!

http://www.nwoo.org/

 

Klíčová slova: EU  | Rusko  | USA  | imigrace
2042 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan