Válka začala, běženci útočí. Projekt EU má do Evropy nalákat 80 milionů muslimů

Autor: Břetislav Olšer | Publikováno: 2.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Není to ani měsíc, když si v úterý 7. července 2015 uctili obyvatelé Londýna v pietní minutě ticha výročí tragédii, jež nemá v novodobé historii V. Británie obdoby; připomněli si atentáty Al-Káidy v londýnském metru - 52 mrtvých.

Dnes se snaží do Londýna dostat desetitisíce dalších muslimů. Jakoby měli „bobíci“ málo práce v Anglii, resp. v Londýně, mus íse jich nyní tisíce soustředit na  vstup do kanálu pod La Manche. Zatím se rodící se tragédie odehrává ve francouzském přístavním městě Calais. Dnem i nocí tu zuří válka mezi uprchlíky a policisty a také mezi řidiči kamiónů a běženci. Od počátku letošního ledna se pokusilo dostat z Francie do Velké Británie 37 tisíc migrantů. Nezastaví je ani fakt, že mnozí z nich přitom zemřeli a další byli policií zavřeni, dál se snaží o svůj jediný cíl – dobýt Londýn…

Kosmopolitní město na Temži tak odevzdává daň své demokracii, možná neuváženému multikulturalismu… Jak se do lesa volá… až se ucho utrhne. Viz. podhoubí xenofobie v Norsku, z něhož se “vylíhl” brutální vrah Breivik… http://www.youtube.com/watch?v=Q7KLGDfDCqk

A tak po Manhattanu, Madridu či Moskvě, otřásly atentáty rovněž Londýnem. Dne 7. července 2005. Tři pumy vybuchly v metru a jedna v autobusu. S dvaapadesáti oběťmi na životech a asi sedmi sty zraněnými to bylo největší krveprolití v Londýně od konce války a zároveň nejhorší atentát teroristů v britské historii. Pachateli byli čtyři britští muslimové většinou původem z Pákistánu.

 

Teroristé se odpálili v soupravách metra a na horní palubě dvoupatrového autobusu, přičemž zabili 52 lidí. Fond Children In Need daroval během roku 1998 dvacet tisíc liber škole Leeds Community v Beestonu. Ta pak financovala islámské bratrstvo. V něm pracovali dva z atentátníků - Shehzad Tanweer a Mohammed Sidique Khan, jenž působil také v jednom ze školních klubů. Škola dostávala peníze i z dalších veřejných zdrojů. Vyráběla za ně propagandistická videa a financovala výcvikové pobyty islámských radikálů v severním Walesu.

article_photo

Francouzi bojují za Brity, jen nikdo neví, kdy tento boj prohrají. Stačí, aby se několik běžencům jejich útok podařil, což podnítí další k ještě většímu násilí. Jak se to dozví uprchlíci, jež se bouří v českých detenčních táborech, bude mazec. Kdy se bude opakovat tragédie, kdy islámští teroristé sekáčkem na maso napadli v květnu 2013 v Londýně vojáka. Po několika sekundách byl mrtvý, útočníci však byli podle svědků jako smyslů zbavení a do bezvládného těla sekali dál, dokud neoddělili hlavu od trupu. Když své krvavé dílo dokončili, odtáhli tělo z chodníku doprostřed ulice. Černoch se do kamery omluvil, že to musely vidět ženy.

Pak začali provolávat: “Přísaháme věčnému Alláhovi, že proti vám nikdy nepřestaneme bojovat.” Vše na vlastní oči vidělo mnoho lidí. Útočníci však vůči nim nebyli agresivní, naopak je nabádali k tomu, aby je fotili a natáčeli. “Tohle všechno jsme udělali proto, že muslimští lidé umírají rukama britských vojáků. Oko za oko, zub za zub. Nikdy nebudete v bezpečí, vaše vláda vás neochrání. Svrhněte vládu, která se o vás nezajímá,” hlásal jeden z útočníků. http://www.lidovky.cz/foto.aspx?r=ln_zahranici&c=A130523_101101_ln_

article_photo

Shodou okolností je to přesně patnáct roků od chvíle, kdy jsem prožil dvě unikátní akce; jako tiskový mluvčí expedice La Manche 2000, jejímž cílem bylo doprovodit Libora Laštíka při jeho plaveckém mariáši přes Kanál La Manche. Naštěstí jsem byl jen na doprovodné lodi. Přeplavání se mu tenkrát jako prvnímu občanu Česka povedlo a já měl navíc možnost být podruhé také u počátku tzv. exodu Romů nejen do Kanady, ale rovněž do Anglie. Tam se naši v Kanadě azylově neúspěšní romští spoluobčané přesunovali letecky na účet ontarjiské vlády z Toronta do Doveru.

 

 

Stejně tak se dnes dívají obyvatelé Anglie, kdy se první běženci dostanou k nim. Zpočátku využívali  k útěku do Anglie místní přístav, ale ten úřady letos začátkem června obehnaly vysokým plotem s ostnatým drátem a různými zátarasy. Jejich zájem se tedy zaměřil na tunel, kterým se z Calais do Folkestonu přepravují kamióny na vlakových soupravách a kterým jezdí z Paříže do Londýna osobní rychlovlaky.

Úřady proto ústí tunelu také oplotily, ale prostor se velmi těžko hlídá kvůli jeho velikosti. Oblast terminálu o rozloze 650 hektarů má plot o délce 28 kilometrů. Migranti se každý večer přesouvají z provizorního  tábora k plotu, který se pokoušejí zdolat. Potom se snaží dostat na koleje a naskákat na vlaky, které převážejí eurotunelem kamióny do Velké Británie. Policisté se je snaží zadržet, zatím jen slzným plynem a obušky. Během předcházející noci se pokoušelo dostat do Británie až 1400 migrantů, posílily francouzské úřady počty policistů o 120. Nyní eurotunel hlídá 400 policistů. Mela se odehrává rovněž mezi řidiči kamionů, do nichž se běženci chtějí dostat jakýmkoli způsobem.

Mnozí mají v Anglii své příbuzné, kteří jim na počátku mohou pomoci, minimálně tím, že u nich budou bydlet. Multikuturníi způsoby ve Velké Británii jsou podobně těm kanadským; dostanou rychle azyl. Řízení tam trvá pouhých šest měsíců, ve Francii je to 18 měsíců. Velká Británie také nabízí lepší možnosti pracovního uplatnění. Je tam pouze 16procentní nezaměstnanost mladých (16 až 24 let), ve Francii je to 24,5 procenta. Mezi uprchlíky ale koluje také mnoho pověr, třeba že automaticky dostanou od státu dům a práci. Od června přišlo na francouzské straně o život deset běženců, kteří se pokoušeli dostat do Británie prostřednictvím vlaků. Naposledy zahynul 17letý mladík. Zasáhl ho elektrický proud, když se pokoušel dostat na vlaku Eurostar.

article_photo

Oběti jsou též na straně řidičů kamionů; jednoho již pobodali. Jiný má po útoku zlomeninu žebra a zlomenou očnici. Nedávno navíc postavili svůj vlastní silniční zátaras, takže řidiči museli zastavit. Náhle zjistili, že jsou obklopeni 150 migranty. Do Calais dorazilo od dubna na 2000 migrantů.

A běžencům zní v uších slova povzbudivá: „S Alláhovou pomocí dobudeme Bílý dům. Zažijeme den, kdy budou vykopnuty dveře do Bílého domu a vejde kalif (následník Mohameda),“ vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů. „Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu nemuslimů,“ prohrábl si svůj mohutný plnovous. „Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street.“ Inu, stará dobrá Anglie, co se jednou změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: „Věřte mi, přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku…”

article_photo

Inu, copak asi dělá soudruh Barroso, který zavedl projekt EUROMED, jenž měl nalákat do Evropy na 80 milionů muslimů? Jestlipak má svoji ochranku…? A co europoslanci, jež mohou očekávat i útok na svůj europarlament a na své půl milionovém platy…?

Klíčová slova: islám  | Afrika  | imigrace
6734 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?Levice opustila pracující třídu a přeběhla k migrantům, k LGBT a posedlostí Gretou, hořekují švédští komunistéNechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysliBritové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejetonCílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území

euPortal.cz

Strašné. 88letý Rolf je ve Švédsku bezdomovcem, ač migranti dostanou všechno zdarma. Podívejte se Jeden muž blízký papeži – a tolik zla

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaNulová tolerance pro vydírání ekoteroristů. U mne je tolerance vůči těmto šílencům na bodě nula. Ustupovat jim znamená jejich trestné činy legitimizovat

Eurabia.cz

Imigrantská mafie si udělala z Británie harémProč Babiš neposlal armádu na ilegální imigranty, ale posílá jí na Čechy? A budou do nás střílet?

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

V kanceláři ombudsmana to pořádně vře. Šimůnková veřejně sestřelila Křečka. A toto následovaloGenerál Šedivý varuje: Nedáváme dvě procenta HDP na obranu jako jiné státy NATO. Takže pokud bude naše země napadena...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan