Každičký den vylézá na povrch více pravdy o tom, co se na nás vlastně chystá a je to opravdu špína a hnus

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 1.8.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Džihádského prezidenta – zákaz vánočních stromků na školách – ranní hulákání z mešit – NECHCI – NECHCI – NECHCI …!!!

 

Každičký den vylézá na povrch více pravdy o tom, co se na nás vlastně chystá a je to opravdu špína a hnus dámy a pánové!!! Naše zrádná zaprodanecká vláda uklidňuje lidi tím, že v příštích dvou letech přijme Česká republika necelé 2000 přistěhovalců, které si bude prý sama vybírat, jenže skoro nikde se nedočtete, kolik bude těch, co ČR „nepřijme“ a co s nimi budeme dělat!

 

Věc se má totiž tak, že takového nelegálního přistěhovalce naše policie, nebo armáda nemůže jenom tak otočit a vyhnat zpět tam, odkud tento nelegál přišel! Oni k nám totiž nelezou přímo ze své domoviny, ale z jiných evropských zemí, které již většinou také nelegálně přešli.  Je tudíž jasné, že ta země rozhodně nebude přijímat tyto po většinou problémově a agresivně se chovající (i sami mezi sebou se vraždící) imigranty od našich celníků s úsměvem a s otevřenou náručí!

V praxi to znamená, že i tyto nelegální, nevybrané „kolonizátory“ Evropy bude muset naše země, (pokud je odchytí až na našem území) aspoň na čas přijmout, ubytovat, nakrmit, ohlídat a pak si lámat hlavu co s nimi a jak je dopravit (samozřejmě na naše náklady) zpět tam, odkud přišli. Věřte však tomu, že se jim nebude chtít, budou dělat problémy a v krajním případě může dojít až k obětem na životech občanů naší země!

To však není jediný podraz od naší „skvělé a vlastenecké“ vlády! Oni totiž ti přistěhovalci, které přijmeme, mají mít volební právo! Tak se nakonec můžeme dočkat za dvacet – třicet let toho, že budeme mít za prezidenta Abdulláha a za ministerského předsedu Ahmeda a ti budou společně ruku v ruce prosazovat v naší (zatím) České republice islámské právo šaría a jiné barbarské ohavnosti místo civilizovaného občanského práva!

Daleko dříve se však můžeme dočkat zakazování vánočních stromků na školách a na náměstích (jako ve Francii a dalších imigranty zaplavených zemích) a potlačování dalších našich národních svátků a zvyklostí, protože budou urážet náboženské cítění islámských zakuklenců!

V závěru to všechno může skončit vlnou takového násilí a vraždění „nepřizpůsobivých“ ateistů a křesťanů ze strany zapálených islamistů, že zůstanou jen tři varianty jak přežít … bojovat … utéct … nebo konvertovat!

Některé naše politiky si v turbanech představit umím, jiné vidím v takové situaci spíše daleko za mořem opalující si šunky někde v Kalifornii. Věřím však, že by se našlo také dost „obyčejných“ odvážných lidí, kteří by chtěli bránit svou zem. Když to nepůjde jinak možná, že někteří z nás budou muset znovu dojít „z Buzuluku až do Prahy“!

www.nwoo.org

 

Klíčová slova: islám
3431 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Bez ohledu na to, co se děje mezi Spojenými státy a Čínou, svět nebude unipolární - ani při americké, ani při čínské nadvláděPřátelé, pomozte, prosím, abychom mohli dále vycházet

ePortal.cz

Pasáci s pirátskou vlajkou? Ne, jen nepřátelé svobodyČeši by měli víc umírat, zlevnily by pohřby!

Eurabia.cz

Video: Kubánští věřící vyzývají k modlitbám za mír ve Venezuele proti americké intervenciMaďarsko přijalo uprchlíky z Amerikou ohrožované Venezuely

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Soukupovo porno. Análek „s prezidentem“. Pozor, hovoří radní ČT Fridrichová z ČT by za Protektorátu nosila jiný odznáček. A Moravec... Masakr Ladislava Jakla
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan