Z Američanů a Evropanů se pomalu stávají s prominutím „debilové“ a ještě se tomu smějeme!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 25.7.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Úroveň vzdělávání v současném „civilizovaném“ západním světě je doslova hrozná a vůbec nikdo s tím NECHCE nic dělat! Přijde Vám k smíchu, když se díváte na televizi a vidíte tam, jak se televizní reportéři ptají lidí na věci, které se dřív všichni učili už na základní škole, a 90% z nich nezná správnou odpověď?!

 

Uvědomujete si, že mladí lidé, kteří klidně řeknou, že Trojský kůň je býložravec, nebo masožravec, nebo tvrdí, že Karel IV bojoval v první světové válce, případně netuší, kdo to byl Shakespeare a hláskují ho jako Šejxpíra, jednou budou možná „řídit tuto zemi?!

Tito lidé, kteří nevědí téměř nic, co nečetli v bulváru, nebo neviděli v televizi, vlastně vůbec netuší, co se ve světě opravdu děje a je jim to úplně jedno! Neznají historii a věří, že druhou světovou válku opravdu začalo Rusko, jak se nám postupně snaží západ podsouvat a vyhrála jí Amerika!

Ti hlupáčci, kterým se smějeme v televizních pořadech, jsou záměrně špatně vzdělané loutky mocných tohoto světa, kterým vyhovuje tupý dav neznající ani dějiny své vlastní země, natož ty světové, takže jim mohou lehce lhát a hnát je do stále se ze stejných důvodů opakujících válek, aby nenažraní mocní tohoto světa měli ještě více peněz!

To, čím se tedy většina lidí baví je spíše k pláči a k zamyšlení, než k smíchu a pokud se nechceme stát v budoucnu národem „debilů“, jak pro nás plánují geopolitičtí inženýři v Bruselu a USA musíme s tím něco dělat!

Nevím, jestli je český národ ještě natolik bystrý, že se dokáže stmelit za lídry jako je Okamura, nastavit tu vládu přímé demokracie a odejít z NATO a EU, ale pokud ne, radím všem normálním slušným lidem, kteří ještě nemají vygumované mozky současným vzděláním a mediálními masážemi, aby své děti od mala učili doma!

Učte je prosím opravdové dějiny, učte je, kdo náš národ po staletí utlačoval, chtěl ho zotročit a vyhladit a kdo nám přišel za cenu obrovských obětí na pomoc. Čtěte jim staré řecké pověsti a báje, čtěte jim nádherné ruské pohádky z knih jako je Krása nesmírná, kde dobro vždy vítězí a zlo je po zásluze potrestáno! Čtěte jim prosím Jiráska a jiné vlastenecké české autory, učte je hrdosti na svou zem a na naší historii!

Jedině z takových dětí totiž nakonec snad vyroste generace, která něco udělá s tím bordelem a degenerací, který je dnes všude kolem nás! Ti starší, co si ještě něco pamatují, už totiž pomalu ztrácí dech a většina dnešní mládeže je naočkovaná současným systémem k papouškování lží, které jim ve školách a v médiích intenzivně již od malička vtloukají do hlavy!

4717 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

Jak manipuluje web Manipulatori.czVon der Leyen se bude snažit přebudovat Unii na Sojuz ‚v zastaralém komunistickém stylu,‘ k tomu prosazuje také tu Evropskou armádu, varoval Farage

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

Žhářský útok na sídlo protiimigrační strany FPÖ - zadržen imigrant!Mladá Britka se nepodvolila harémizaci. Dostala lekci. Terminální.

FreeGlobe.cz

V budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Když vypnuli Šmardu, zaznělo v ČT něco nečekaného. Šlo o Zemana„Úplná kravina.“ Úspěšný podnikatel u Xavera rozsekl kauzu Čapí hnízdo i dotace
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan