Nesnáším a nechápu lidi, kteří vykřikují hesla typu, že Amerika by měla být zničena a světu bude lépe! Možná to spousta lidí nepochopí, ale já mám opravdu rád Američany!

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 21.7.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Nesnáším a nechápu lidi, kteří vykřikují hesla typu, že Amerika by měla být zničena a světu bude lépe! V USA žije spousta úžasných a dobrých lidí, kteří nemají vůbec nic společného s agresivní zahraniční politikou své vlády, nebo jejich prezidenta! Argumenty některých prosťáčků, že jsou všichni Američané špatní, protože si do čela země volí agresivní a arogantní „šmejdy“ jsou naprosto hloupé a scestné! Ať se každý takový moralista a „anděl pomsty“ chytne za nos a uvědomí si, koho všeho si do čela naší země volíme my sami a jak by se ti naši „šmejdi“ chovali, kdyby měli k dispozici takovou moc a sílu jako ti američtí!

 

Američanům bohužel již dlouho vládnou lidé, kteří mají podchycenou většinu mládeže a dospělých voličů a celý život je pomocí médií masírují ve smyslu jejich jedinečnosti a v přesvědčení, že zbytek světa se bez jejich pomoci prostě neobejde! Většina těch dobrých lidí si tedy opravdu myslí, že nebýt Ameriky, žije zbytek světa v nějaké diktatuře jakýchsi zlosynů a nepřátel demokracie a věří tomu, že tito „nepřátelé Ameriky“ netouží po ničem jiném, než zabít všechny občany USA!

Tito dobří Američané věří, že jejich vojáci ve Vietnamu, nebo Afghánistánu skutečně bojovali za svou zem a za světový mír! Američané jsou však také lidé, kteří dokážou spoustu úžasných a krásných věcí a jsou velice vlastenečtí a ochotní v boji za svou svobodu, v které si myslí, že žijí klidně i zemřít! Američané jsou v mnoha věcech opravdu hodně podobní Rusům, jenže to vůbec netuší a nevědí, že většina „nepřátel Ameriky“, včetně tzv. ruské hrozby, je jen umělým přeludem a nafouknutou mýdlovou bublinou, která má odvádět pozornost od vlastních problému a hlavně od prasáren, kterých se v jiných zemích, ale i v samotné Americe dopouští jejich vlastní vláda!

Miluji prostého amerického občana slavícího Den Nezávislosti, držícího radostné vánoční svátky a zdobícího tisíci a tisíci světélek svůj dům minimálně stejně moc, jako nenávidím jejich politiky vměšující se do záležitostí suverénních zemí celého světa a posílajících své vojáky zabíjet a umírat do ciziny ne ve prospěch USA, nýbrž ve prospěch lidí, kteří těm politickým papalášům platí volební kampaně a tahají celou dobu ze zákulisí za nitky moci.

Nikdo neumí udělat lepší zábavu, nikdo nemá takové skvělé a výpravné filmy a neumí jimi potěšit srdce lidí od toho nejjednoduššího až po toho nejnáročnějšího diváka než Američané. Nikdo však také neumí svou silou způsobit tolik opravdové škody a hrůzy, než jejich vojska zasahující ve jménu „americké demokracie“ všude, kde se jim zamane!

Amerika bývala na svém počátku opravdovým světlem v temnotách. Zatímco zbytek světa tonul ještě v hlubokém feudalismu, v Americe již měli prezidenty, parlamentní demokracii a kapitalismus, který byl v té době obrovským pokrokem a díky němuž se z této země stala opravdová velmoc. V současné době však tomuto jinak skvělému národu vládne pár vyvolených mocných rodin a korporací, kterým je osud normálních Američanů úplně ukradený, stejně tak, jako osud ostatních lidí ve zbytku světa!

Jedinou silou, která dokáže zachránit Ameriku a celý svět od úpadku a zkázy jsou zase jen a pouze samotní Američané! Doufám, že si tento hrdý a skvělý národ vzpomene na ideály, z kterých vznikl, udělá si doma pořádek a pochopí, že zbytek světa má právo si žít po svém, stejně tak jako oni sami!

Klíčová slova: New world order  | USA
1968 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmuPřesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí kontoProbíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Cože? Lži! Babišovi ujely nervy, jde o oteplování. I o ŠmarduKateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan