Nadešel čas hodit naše malicherné rozpory za hlavu! My Evropané se nyní musíme spojit a společně hájit naší kulturu a civilizaci proti barbarství radikálního islámu

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 5.7.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

Nadešel čas hodit naše malicherné rozpory za hlavu! My Evropané, ať už jsme nyní kdekoli po světě, jedno jestli v Česku, Rusku, nebo v USA se nyní musíme spojit a společně hájit naší kulturu a civilizaci proti barbarství radikálního islámu a extremismu, který tento výklad koránu obnáší!

 

My už umíme respektovat názor toho druhého a všechny spory se (aspoň většinou) naštěstí snažíme řešit při svobodných volbách a pomocí diplomacie! Pravdou je, že občas některé velmoci pomůžou udělat v té, či oné zemi nějaký ten převrat, aby se k moci dostala taková vláda, která by vyhovovala zájmům velmoci, která ho zaplatila a jiná velmoc na to odpoví kroky, které se té první nelíbí a kříží jí plány, ale to vše teď vypadá jako nevinné dětské hry proti tomu, co naší planetu v příštích cca padesáti letech čeká!

Někteří světoví politici si to pořád nechtějí přiznat a jiní už to vědí a bojí se to říct, ale období relativního klidu a míru ve světě skončilo! Naší planetu čeká nové masové stěhování národů s možností naprostého vychýlení křehké rovnováhy, která do současnosti panovala a zániku celých národů a kultur, pokud se tomu my příslušníci v současnosti menšinové, ale pořád technologicky nejvyspělejší evropské civilizace nepostavíme včas čelem a nezačneme svou kulturu bránit!

Většina z nás je pyšná na to, co všechno naše civilizace zvládla, od letů do vesmíru, po pokrok v medicíně, slušné životní úrovně až po takové maličkosti, jako je elektronika, která nám usnadňuje život, nebo samozřejmosti (aspoň pro nás), jako jsou splachovací záchody!

Většina z nás také žije v domnění, že lidé by si sami, svobodně a demokraticky měli určovat svůj osud a volit si do čela lidi, které chtějí, aby řídili jejich zemi podle předvolebních slibů, na jejichž základě je národ zvolil.

Nikdo normální už nechce žádnou diktaturu (ať už hnědou, modrou, rudou, nebo pruhovanou a plnou hvězd) a vládu jedné strany. Každý se zdravým rozumem v hlavě dnes již souhlasí s tím, že vládnout mají lidé, kterým dala většina národa hlas ve svobodných nezmanipulovaných volbách a respektuje takovou vládu, i když se mu třeba zrovna nelíbí!

Tento intelektuální pokrok vlastní až na pár zabrzděných tupců téměř všem Evropanům je však úplně cizí radikálním zfanatizovaným islamistům, kterým je úplně jedno, jestli někdo dobývá vesmír, nebo vlastní léky na rakovinu! Těmto nábožensky zaslepeným šílencům záleží jen na tom, jestli uctíváte podle jejich pravidel dle jejich názoru jediného pravého boha a skláníte se před autoritou jejich nevzdělaných zarostlých a špinavých vůdců!

Pokud snad chcete žít jiným způsobem, než určí některý z jejich vůdců, jste v jejich očích bezvěrec a rouhač, jste méně než zvíře a zasloužíte bolestnou a potupnou smrt ve jménu větší slávy jejich krvežíznivého boha. Naše civilizace si podobným obdobím také prošla, říkáme mu středověk a nikdo se zdravým rozumem nechce, aby se k nám znovu v plné síle vrátil!

Proto všechny lidi, kterým zbyl zdravý rozum v hlavě, vyzývám k tomu, aby zapomněli na to, jestli chtějí většinové národní, nebo čistě tržní hospodářství, jestli přijímají při svých v současnosti již poklidných nenásilných rozmluvách s křesťanským bohem pouze krev, nebo i tělo páně a prosím Vás: SPOJTE SVÉ SÍLY a zastavte to šílenství řízené masové imigrace islamistů do Evropy, které v současné době probíhá! ŘEKNĚTE SVÉ ROZHODNÉ NE BRUSELU, demonstrujte, stávkujte, udělejte vše, co bude třeba, ZACHRAŇTE NAŠÍ CIVILIZACI!

Barbaři z uskupení Islámský stát a jim podobných organizací nechápou Vaší slušnost a ohledy, které na ně berete, pletou si Vaší civilizovanost se slabostí a mají Vás za změkčilé zbabělce, kteří nemají právo žít a vládnout Evropě. Podle jejich měřítek jsme všichni parta zdegenerovaných hlupáků, která si neumí ubránit svou civilizaci a své země. Pokud jim nedokážeme, že se umíme semknout a ubránit své domovy, tak nás smetou jako ohromná přílivová vlna a evropská civilizace jak ji známe dnes, úplně zanikne.

www.nwoo.org

 

Klíčová slova: islám  | imigrace
1638 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Toto je Saudská Arábie nebo Paříž? Ne, podívejte se na muslimy na Staroměstském náměstí...Šokující. Německý 74letý důchodce si zrenovoval byt od nuly, nyní se musí vystěhovat a uvolnit jej migrantům

ePortal.cz

Brexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!Ayn Randová aneb individualismus na vzestupu

Eurabia.cz

Maďarsko na lavici obžalovaných před neomarxistickou inkvizici v BruseluCenzura jako za bolševika: Připomněli si obětí násilí uprchlíku a Youtube jejich video smazal

FreeGlobe.cz

Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)V Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

Letí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...Kondici ČT mnozí vnímají jinak, než ji prezentuje Rada ČT. Třeba ambasáda... poslanec a novinář Berkovec ťal do živého
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan