Nakonec možná budeme před imigranty v obavách o své holé životy utíkat do Ruska! Zrůdný plán plošného stěhování národů, který byl zrozen v hlavách mocných západního světa

Autor: Ladislav Kašuka | Publikováno: 17.6.2015 | Rubrika: Zamyšlení
Ilustrace

V dohledné době může nastat hypotetická situace, ve které budou křesťané a ateisté utíkat před islámskými fanatiky ze zemí plných hořících ulic a zničených kulturních památek. Pokud si myslíte, že není něco takového možné, zeptejte se iráckých, nebo syrských křesťanů, ateistů, nebo jezídů co zbylo z odkazů jejich předků a jak se islámští radikálové chovají k nim a jejich ženám a dětem! Brzy se totiž může vinou zrůdného plánu plošného stěhování národů, který byl zrozen v hlavách mocných západního světa stát, že něco podobného zažije na vlastní kůži také Evropa!

 

Takový scénář totiž může být mnohem reálnější, než si většina z nás zatím umí přestavit a vládcové Evropy a USA to moc dobře vědí! Jejich plánem není nic jiného, než vnést do světa násilí a chaos, kterého později v rámci „normalizace situace“ využijí k pevnému utažení šroubů a k nasazení nevídaných totalitních praktik od politiky špízování přes kamerové systémy a odposlouchávaných telefonů až po čipování obyvatelstva! Vše samozřejmě v zájmu obnovení pořádku a míru a potlačení násilí a chaosu (chaosu a násilí, které vypuklo naprosto cíleně jejich vinou).

Popravdě nevím, jestli je tomu co zde píši možné ještě nějak zabránit a jestli se neblíží konec naší evropské civilizace. Vše, co se zbraní v ruce bránili naši hrdinní předci, může být zničeno a tentokrát nájezdníci nepřijedou do Evropy předem a se zbraní v ruce jako armáda, nýbrž budou po malých skupinkách vpuštěni zadními vrátky pokryteckými zrádci z našich vlastních řad, hlásajícími na oko mír, lásku a pomoc bližním!

Já z celého srdce doufám, že se mýlím, že se stane něco, co tomuto nejhrozivějšímu scénáři zabrání, že počet uprchlíků bude nějakým způsobem pečlivě regulován, že imigranti budou prověřováni a tací, co jsou od pohledu silní, zdraví a svalnatí, nebo u kterých, bylo nalezeno vícero dokladů na různá jména, budou odmítnuti a posláni zpět, nebo do země odpovědné za zničení jejich domova, tedy do USA!

Jenže si myslím, že něco takového není součástí zrůdného plánu nového světového řádu, který se snaží nastolit světová oligarchie!

Nakonec tedy opravdu může nastat den, kdy většina normálních, extrémně nebohatých obyvatel Evropy bude utíkat do Ruské federace (ti bohatí už mají pravděpodobně dojednaný azyl v USA) a prosit tuto velkou zemi o pomoc a přijetí. Rusko je totiž poslední mocná, velká evropská země, která není v EU a která nemusí poslouchat rozkazy šílenců z Bruselu (kteří zase poslouchají rozkazy jiných šílenců z Washingtonu) a která jediná bude mít dost prostoru (pokud bude chtít) tolik lidí přijmout a hlavně dost velkou a silnou armádu na to, aby své občany dokázala ochránit před chaosem a zmarem, který může být utečencům v patách!

Možná přeháním, ale zkuste si vyhledat videa o tom, co se už dnes děje v Itálii a jiných zemích na jihu Evropy a o tom, jak v některých zemích EU úřady vyhánějí z domů na ulici starousedlíky a nahrazují je imigranty!

 

www.nwoo.org

Klíčová slova: islám  | Afrika  | imigrace
3511 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Madeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti KosovaProfesor Martin C. Putna navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasíČtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...Přemrštěné náklady nekončící války mohou vést k tomu, že Spojené státy budou muset překonat pocit ponížení a z Afghánistánu se stáhnou. Už dnes Čína, Rusko a Indie přebírají v oblasti politickou inciativu

euPortal.cz

Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, je to stát ve státě To je síla a šok. Takhle vypadá islamizovaná Anglie, žádná fake news, ale osobní zkušenost redaktora světoznámého deníku

ePortal.cz

Velké změny neřídí konspirátořiBrexit: Tvrdý? Chaotický? Divoký? Čistý!

Eurabia.cz

Blíží se eurovolby a boj o pozici leadera vlastenců zesiluje. Okamuroví se hroutí SPD a sám Okamura obviňuje ostatní vlastenecké kandidáty ze spiknutí proti němuPro-Venezuelská demonstrace: “Ne zločinnému převratu podněcovanému Američany!”

FreeGlobe.cz

Veganští rodiče málem umořili své dítě k smrti. Čím ho krmili? (+ foto)Prvními Švédy byli prý Somálci! Takovou vědu šíří dokument veřejnoprávní televize (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

ParlamentniListy.cz

„Cikáni vám tam chybí.“ Václav Klaus ml. svolal akci, ze které v BIS ohluchnou mikrofonyPozor, Eva Holubová. Bursíkovci a TOP 09 tahají esa. A tohle VIDEO jste viděli?
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan